اخبار

استخراج

تجارت

بانک ها زودتر از آنچه که فکر می کنید به معامله رمزارز ها روی خواهند آورد

رئیس سابق حوزه بلاکچین J.P.Morgan دیگر در وال استریت حضور ندارد. اما این بنیانگذار باسابقه J.P.Morgan می گوید بانک های بزرگ، همانند کارفرمایان سابقش، می توانند به حیطه ی تهدیدکننده رمزارز ها وارد شوند. به گزارش ارزجو، Amber Baldet رئیس سابق بخش بلاکچین JPMorgan  به گزارشگر CNBC گفته است: «این مساله احتمالا زودتر از آنچه مردم فکر می کنند رخ خواهد داد. اما حتی اگر چنین شود، چارچوب قوانین و مقررات بسیار چالش برانگیز خواهد بود.»

105218078 IMG 4121 330x220 بانک ها سریعتر از انتظار مردم به معامله رمزارز ها روی خواهند آورد
Blockchain is about Information sharing: Amber Baldet

علی رغم ثبت سود ۱۳۰۰ درصدی بیت کوین در سال گذشته، بیشتر بانک ها بیرون گود ایستاده اند. بنا به گزارشات رسیده، Goldman Sachs با برنامه ریزی به سمت راه اندازی اولین کارگزار تجارت بیت کوین در میان بانک های وال استریت حرکت می کند.

با این حال، حفاظت هنوز یک چالش بزرگ است. در حال حاضر، موسسات مالی روش های محدودی برای محافظت از دارایی های دیجیتال شرکت ها دارند؛ البته این روش ها در حال گسترش هستند.

Nomura، بانک سرمایه گذاری جهانی مستقر در ژاپن، روز چهارشنبه از اقدام خود برای ایجاد یک روش حفاظتی پرده برداری کرد. همچنین روز دوشنبه، Coinbase مجموعه ای پیشنهاد جدید شامل یک روش محافظتی جدید ارائه کرد.

فروشگاه اپلیکیشن های غیرمتمرکز

نقش Baldet در طرح های JPMorgan موضوع گمانه زنی بود، چرا که او در ماه آوریل خروج خود را از بانک به اطلاع عموم رسانده بود. Baldet چهارشنبه این هفته در کنفرانس Consensus blockchain از استارت اپ جدید خود به نام Clovyr رو نمایی کرد. Clovyr مشابه فروشگاه های اپلیکیشن برای انواع غیر متمرکز آن است.

Baldet درمورد استارت اپ جدیدش گفت:

«در حال حاضر هیچ روش جستجویی برای پیدا کردن اپلیکیشن های غیر متمرکز وجود ندارد. Clovyr توانایی جستجو و حتی ساخت این نوع اپلیکشین ها را به کاربران می دهد.»

 Baldet، در لیست ۴۰ نفره جوان ترین تاثیرگذاران در کسب و کار و رهبر مرکز بلاکچین J.P. Morgan’s بوده است. او نقش حیاتی در ایجاد استراتژی بلاکچین سازمانی بانک ها داشت و رهبر پروژه Quorom نیز هست.

J.P. Morgan تکنولوژی بلاکچین خود را از دو سال پیش با هدف شفافیت و تسویه مشتقات مالی و پرداخت های برون مرزی توسعه داد اما Baldet گفته است که از این روش می توان در راستای صنایع هم استفاده نمود.

او گفت: «این یک پروژه متن باز، کاملا رقابتی و نیز برای صنایع پر تلاش است.»

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

دانلود نسخه اندروید و ios اپلیکیشن ارزجو 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.