اخبار

استخراج

تجارت

تحلیلگری که افزایش قیمت بیت‌ کوین را در سال ۲۰۱۹ پیش‌بینی کرده بود، می‌گوید: امکان اصلاح ۸۰ درصدی قیمت بیت‌کوین وجود دارد!

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین (BTC) در آخرین روز هفته جاری نیز نتوانست از مقاومت هفتگی عبور کند. این در حالی است که همچنان سطح ۱۱٫۰۰۰ دلار حفظ شده است.

با توجه به داده های کوین ۳۶۰ (Coin360) قیمت بیت کوین، طی چندین ساعت گذشته، ۵٫۲۷ درصد افزایش پیدا کرده است. طی هفته گذشته، نرخ مبادله‌ی بیت کوین و دلار آمریکا، با ثباتی نسبی همراه بوده و بین ۱۰٫۸۰۰ و ۱۱٫۶۸۰ دلار در نوسان بود.

در حال حاضر، بسیاری از تحلیلگران بازار معتقدند که این رفتار کوتاه مدت بیت کوین می‌تواند طی روزها و هفته‌های آینده باعث ایجاد کف‌های پایین‌تری (lower lows) شود.

جاش ریجر (Josh Rager) یکی از نظریه پردازان بیت کوین که در حال حاضر تحلیل‌های بسیاری در مورد قیمت کنونی این ارز دیجیتال انجام داده، اعلام کرد که قیمت بیت کوین در پایان هفته گذشته، به ۱۱٫۴۴۰ دلار رسید که این میزان، نزدیک به سطح مقاومت بوده است.

وی عنوان کرد که به نظر من، با نگاهی به سقف‌های پایین‌تر (lower lows) در نمودارهای چهار ساعتی، می‌توان دریافت که روند قیمت در هفته‌ی پیش رو، کمی نزولی خواهد بود.

در طرف دیگر، پیتر برندت ( Peter Brandt)، یکی دیگر از تحلیلگران کهنه کار بیت کوین، نگران‌تر از ریجر به نظر می‌رسد. او که پیش‌تر در ارتباط با مرگ احتمالی آلت کوین‌ها هشدار داده بود، این بار از احتمال عقب‌گشت قیمت بیت کوین صحبت هایی به میان آورده است.

وی عنوان کرد: در صورتی‌ که روند پارابولیک فعلی نقض شود، می‌توان انتظار داشت که طی هفت ماه، اصلاحی ۸۰ درصدی یا کمتر رخ دهد و پارابولیک هایی جدید با منحنی‌هایی کوچک‌تر ایجاد شوند.

عده‌ای نیز که پیش‌تر، کاهش قیمت دوباره بیت کوین را رد کرده بودند، حالا در کاهش ۲۰ درصدی قیمت این ارز دیجیتال برتر، صحبت می کنند.

بازار آلت کوین‌ها نیز در روزهای اخیر شاهد تغییرات کمی بوده است؛ به جز ارز دیجیتال اتریوم (ETH) که قیمت آن با ۶ درصد افزایش، به بالای ۳۰۰ دلار رسید.

دانلود نسخه اندروید و ios اپلیکیشن ارزجو 

قبلی «
بعدی »

15 دیدگاه ها

 1. خیلی درصدش زیاده . فکر کنم زیاد معتبر نباشه

 2. ۸۰ درصد یکم زیاد نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

 3. بیت کوین افزایش قیمت پیدا مکینه و اتریوم دقیقا برعکسش

 4. بازاز آلت کوین ها هم خوب شده

 5. برای گرفتن ارز دیجیتالی میشه به صرافی های فردوسی مراجعه کرد ؟

 6. اره اصلاح که حتما میشه

 7. میشه آدرس کانال یا گروهتون رو بفرستین

 8. آره خو یکم نزول پیدا میکنه ولی حتما این قیمت نمیمونه

 9. چقدر شبیه بازیگر گیم آف ترونزه

 10. وضعیت خرید و فورش بیت کوین و ارز های دیگه خوبه ؟

 11. راست میگه یکم نزولی بود

 12. یعنی حرف قبلی خودشو نقض کرده . دیوانه

 13. امروز خوب داره قیمت ها میره بالا . بیت کوین کشیده بالا

 14. اصلاح قیمت یعنی افزایش یا کاهش ؟

 15. خوبه پسسسسسسسسسسسس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.