اخبار

استخراج

تجارت

ورود شبکه اجتماعی Taringa به بازار ارز دیجیتال/هدیه ۲۷ میلیون سکه پایدار به کاربران

Taringa

Taringa، شبکه اجتماعی پر طرفدار آمریکای لاتین از همکاری با شرکت بلاک چینی MakerDAO و تولید کننده کیف پول های الکترونیکی Airtm برای تولید و انتشار سیستم ارزهای پایدار برای ارائه به ۲۷ میلیون کاربر خود خبر داد.
بر اساس خبر رسمی منتشر شده از سوی Taringa، این پروژه نخستین بار روز جمعه و در جریان برگزاری اجلاس بلاک چین «لاتام» در شهر مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک اعلام شده است.
گفته می شود فاز نخست این پروژه تحت عنوان Taringa! Pioneers اجرا شده که در جریان آن، کاربران امتیاز عضویت در پلتفرم پیشنهادی این شبکه اجتماعی انجام شده و در مرحله بعد، این امتیازها به ارزهای با ثبات DAI مبتنی بر بلاک چین اتریومی شرکت MakerDAO تبدیل خواهند گشت.
Taringa تاکید زیادی بر پتانسیل برنامه خود برای ارائه سکه هایی پر ثبات و امن و در عین حال کاملا مستقل از دخالت دولت کرده است.
گفتنی است شبکه اجتماعی Taringa از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سرتاسر آمریکای لاتین بوده و کاربران زیادی در کشورهایی چون آرژانتین و ونزوئلا دارد.
اما شرکت Airtm نیز که در این پروژه بزرگ بلاک چینی مشارکت داشته و قرار است ارزهای فیات کاربران را به ارز دیجیتال تبدیل کند، اهمیت اجرای این پروژه را بسیار بالا توصیف کرده و آن را کمکی به بهبود اقتصاد آمریکای لاتین و نظام پولی این منطقه خوانده است.
البته این نخستین بار نیست که شرکت Taringa اقدام به فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال کرده است. این شرکت پیشتر در سال ۲۰۱۵ نیز با شرکت تولید کیف پول الکترونیکی Xapo برای راه اندازی سیستم توزیع سود مبتنی بر بیت کوین همکاری کرده است.
Taringaدر حقیقت یک شبکه اجتماعی آرژانتینی است که برای مقابله با فیس بوک به عنوان یک شبکه اجتماعی انگلیسی زبان تاسیس شد و هدف از راه اندازی آن نیز، کمک به توسعه هر چه بیشتر فرهنگ و زبان اسپانیایی آمریکای لاتین در بین مردم این منطقه بوده است.

قبلی «
بعدی »

10 دیدگاه ها

  1. مثل فیس بوک اینم یاد گرفت

  2. این شبکه اجتماعی تو ایران فیلتره و نمیشه اصلا اکانتم ساخت توش

  3. قشنگ معلومه داره کل کل میکنه با فیس بوک

  4. این برنامه مثل فیس بوکه و ایسنتا هستش . مردم پست میزارن توش

  5. این هدیه از همین ارز هاست یا هدیه دیگه ای در نظر داره ؟

  6. این حتما تو ایران تحریمه دیگه طبق معمول

  7. میشه تو ایران نصبش کرد ؟ این هدیه بعدش به ما هم میرسه ؟

  8. ارز جدید ارائه داده ؟ یا مخصوص خودش هست ؟

  9. برنامه چی هستش که این همه طرفدار داره ؟ مثل اینستا یا تلگرامه ؟

  10. هدیه به همه کاربراش میده ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.