اخبار

استخراج

تجارت

چگونگی جمع‌آوری بیت کوین‌ از نظر جاش راجر!

بیت کوین

جاش راجر (Josh Rager)، بنیان گذار و تحلیلگر تکنیکال Blockroots بر این باور است که بهترین راه برای جمع آوری بیت کوین استفاده از معاملات مارجین و نیز معامله آلت کوین ها و جفت های مبادلاتی بیت کوین زمانی است که دارایی دیجیتال مورد نظر در یک بازار نوسانی قرار دارد.

اکنون زمان جمع آوری بیت کوین است

جاش راجر، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال و بنیان گذار Blockroots اخیرا یک پست با موضوع نحوه‌ی جمع آوری بیت کوین منتشر کرد. راجر، مبادلات مارجین را در مقابل معامله آلت کوین ها مقایسه کرد و نشان داد که از هر دو استراتژی می توان برای جمع آوری هر چه بیشتر بیت کوین استفاده کرد.

طبق گفته راجر، استفاده از معاملات کم حاشیه ای در بهترین حالت، زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که روند کل بازار ارزهای دیجیتال در یک روند نزولی قرار داشته باشند یا زمانی که بیت کوین به طور پیوسته عملکرد بهتری نسبت به آلت کوین ها دارد.

راجر پیشنهاد کرد که هنگامی که روند بیت کوین صعودی است، به خصوص زمانی که آلت کوین ها در برابر بیت کوین کاهش های جدیدی دارند، حداقل ضرایب وام، مثلا ضریب ۳ تا ۵ برابر، قادر به استفاده در صرافی کرکن هستند.

این استراتژی هنگامی که ارز پیشرو بازار در حال تثبیت است و برای مدت زمان طولانی در یک کانال نوسانی قرار دارد می تواند به حالت اجرا در بیاید.

هنگامی که قیمت بیت کوین ثابت شود، آلت کوین ها به سطح حمایت می رسند

اول باید مطمئن شد که بیت کوین در یک محدوده مشخص (کانال نوسانی) معامله می شود و سپس آلت کوین های مختلف را مشاهده کرد تا بتوان تشخیص داد که آیا در حال رسیدن به سطح کف هستند. سپس راجر پیشنهاد می کند که خرید در یک سطح حمایت مطمئن به همراه تنظیم توقف ضرر در پایین آن سطح، یک روش فوق العاده برای اندوختن بیت کوین در جفت های مبادلاتی آلت کوین به بیت کوین می باشد.

سرمایه گذاران دانا یادآور می شوند که از زمانی که قیمت بیت کوین افزایش پارابولیک خود را از سطح ۴٫۰۰۰ دلار تا ۱۳٫۸۰۰ دلار شروع کرد، آلت کوین ها ضربه خوردند. علاوه بر این، زمانی که بیت کوین با قیمت ۱۳٫۸۰۰ دلار در صدر قرار گرفت و سپس به شدت به سطح ۹٫۱۰۰ دلار افت کرد، آلت کوین ها دوباره کاهش یافته و بسیاری از آنها در حال حاضر در حدود پایین ترین قیمت سال ۲۰۱۷ قرار دارند.

هنگام افزایش قیمت تا ۱۳٫۸۰۰ دلار، تسلط بیت کوین بر بازار به ۷۰ درصد افزایش یافت و در حال حاضر ۶۸٫۸ درصد است. بنابراین، سرمایه گذاری در آلت کوین ها در این مرحله بسیار خطرناک است، زیرا در صورت افزایش یا اصلاح بیت کوین ممکن است به کاهش قیمت خود ادامه دهند.

نگهداری بیت کوین، امن ترین روش برای ثروتمند شدن

به نظر می رسد که راجر این موضوع را تائید می کند و اعتراف می کند ترجیح می دهد در بازار فعلی تا زمانی که آلت کوین ها عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته باشند، از حداقل ضریب وام استفاده کند. این تحلیلگر همچنین پیشنهاد می کند که نگهداری بیت کوین می تواند برای معامله گرانی که نسبت به آلت کوین ها هوشیار هستند و به اندازه کافی برای مبادلات مارجین اعتماد به نفس ندارند، معقول ترین گزینه ممکن باشد.

هفته ی گذشته در یکی از پست های Rhythm ثابت شد که نگهداری بیت کوین یکی از معقول ترین استراتژی های مبادلاتی است. وی در توئیتر عنوان کرد:

بیت کوین در حال حاضر یک جایگاه امن برای ذخیره دارایی ها است.

اگر کسی غیر از این موضوع را به شما گفت، از او بخواهید تا به بالاترین سطوح روند نزولی آن نگاه کند نه به بالاترین سطوح روند صعودی آن.

۲۰۱۲ – ۴ دلار
۲۰۱۳ – ۶۵ دلار
۲۰۱۴ – ۲۰۰ دلار
۲۰۱۵ – ۱۸۵ دلار
۲۰۱۶ – ۳۶۵ دلار
۲۰۱۷ – ۷۸۰ دلار
۲۰۱۸ – ۳۲۰۰ دلار

هر کسی که با خرید بیت کوین ضرر کرده، صبور نیست.

دانلود نسخه اندروید و ios اپلیکیشن ارزجو 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.