کمپانی مرتبط با ماینینگ Argo در بورس اوراق بهادار لندن لیست شد

0 20

به گزارش خبرگزاری Telegraph در روز ۳ام آگوست، شرکت ماینینگ Argo Blockchain PLC گزارش داده است که به عنوان اولین کمپانی مرتبط با صنعت رمزنگاری به بورس اوراق بهادار لندن(LSE) ملحق شده و توانسته در حدود ۳۲ میلیون دلار به ارزش کلی خود بیافزاید و آن را به ۶۱ میلیون دلار برساند.

کمپانی Argo که مقر آن در لندن واقع شده به مشتریان خود امکان استخراج و ماین چهار رمزارز بیت‌کوین گلد(BTG)، اتریوم(ETH)، اتریوم کلاسیک(ETC) و Zcash از طریق رایانه‌ی شخصی یا تلفن‌های همراه را پس از پرداخت یه مبلغ مشخص به عنوان هزینه‌ی ماهیانه، ارائه می‌کند. این سرویس دسترسی فوری به ریگ‌های ماینینگ شرکت را فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد به صورت مستقیم تمامی ارزهای استخراج شده را به کیف‌پول دیجیتالی خود منتقل کنند.

بر اساس یک سند پذیرش اولیه از سوی LSE، در مجموع ۱۵۶ میلیون و ۲۵۰ هزار سهام عادی که ۵۳/۲ درصد از سهام صادر شده‌ی شرکت را تشکیل می‌دهند مورد پذیرش قرار گرفته و قیمت هر سهم آن ۱۶ پنی اعلام شده است، این امر باعث شده Argo به سرمایه‌ی بازار(Market Cap) ۴۷ میلیون پوند(معادل تقریبی ۶۱ میلیون دلار) دست یابد.

به گزارش خبرگزاری Telegraph، این کمپانی گزارش داده که توانسته با ثبت نام سهامدارانی از سوی شرکت‌های Miton Capital، Henderson Global Investors و Jupiter Asset Management در حدود ۲۵ میلیون پوند(حدود ۳۲ میلیون دلار) سرمایه‌ جمع‌آوری کند.

جاناتان بیکسبی(Jonathan Bixby) یکی از بنیانگذاران Argo، به خبرگزاری Telegraphگفته است:

 که سیستم اشتراک ماینینگ Argo توسعه داده شده تا درد و سختی‌های وارد شدن  در بزرگ‌ترین تکنولوژی‌های جهان از زمان راه‌اندازی اینترنت تا کنون را از میان بردارد.

در اسناد LSE مرتبط با این کمپانی اعلام شده که این کمپانی در سال ۲۰۱۷ فعالیت‌های خود را با هدف ساخت یک کسب و کار مدیریت مراکز داده‌ی بین‌المللی برای کمک به صنعت ماینینگ رمزارزها به عنوان یک سرویس(MaaS)، آغاز کرد تا این خدمات برای همه در سراسر جهان قابل دسترسی باشد.

طبق اعلام وب‌سایت رسمی Argo، این پلت‌فرم ابتدا در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و تمام بسته‌های اشتراک آن در حال حاضر به فروش رفته است. اطلاعیه‌ی اولیه شرکت Argo نشان می‌دهد که این شرکت قادر خواهد بود تا در پیشنهادات آینده‌ی خود هرگونه رمزارزی را اضافه و یا حذف کند.

اوایل هفته‌ی جاری، دومین شرکت بزرگ تولید کننده‌ی سخت‌افزار‌های تخصصی ماین بیت‌کوین(BTC) با نام Canaan Creative اعلام کرد که اولین تلویزیون جهان را که با قدرت ۲/۸ نلریون هش در ثانیه توانایی ماین بیت‌کوین دارد را معرفی کرده است.

روز دوشنبه نیز یک منبع ناشناس گزارش داده بود شرکت بزرگ Bitmain نیز قصد دارد خیلی زود و سریعا پس از رسیدن به حدود ۱ میلیارد درآمد خالص برای سه‌ماه‌ی اول ۲۰۱۸، اولین IPOی خود را راه‌اندازی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از