سیگنال های تجاری کوین بیس برای کاربران خود

5 50

پلتفرم تبادل ارزی دیجیتال کوین بیس به تازگی سیگنال های تجاری مهمی برای کاربران خود داده است. این پایگاه مبادلات ارزی در تاریخ ۱۸ جولای در وبلاگ رسمی خود از راه اندازی سرویسی خبر داد که اطلاعاتی به روز، ویژه و قابل اطمینان در خصوص مدیریت ارزهای دیجیتال به کاربران این پلتفرم می دهد. در پیام توئیتری کوین بیس آمده است: سیگنال های تجاری دقیقا چه هستند؟ اطلاعاتی به روز و قابل اعتماد در خصوص یک فعالیت، نوع آن و همچنین میزان محبوبیت آن بر روی کوین بیس. سیگنال های تجاری به معنای کمک به مشتریانمان برای ایجاد یک استراتژی سرمایه گذاری اطلاعات محور هستند.
«الکس کروگر»، اقتصاددان و فعال مشهور بازار ارزهای دیجیتال با استفاده از همین اطلاعات اقدام به برسی ارزهای دیجیتال مشهور بر روی کوین بیس کرده است. در این میان، نام محبوب ترین ارز موجود البته چندان هم تعجب آور نبود. البته زمان نگهداری برای هر یک از این ارزهای دیجیتال کار ساده ای نیست. زمان نگهداری هر ارز، در حقیقت اطلاعات بیشتری در خصوص مشخصات بازار آن ارز در زمانی خاص را در اختیار کاربران قرار می دهد. کروگر یافته های خود را به صورت عمومی منتشر کرده است.
در میان تمامی ارزهای مشهور بازار، احتمالا بیت کوین می تواند جایزه محبوبیت را از آن خود سازد. با این حال، زمانی که بحث نکهداری ارزها مطرح می شود، لایت کوین با ثبت رتبه ۱۱۹ روز در جدول، بیشترین زمان را به خود تخصیص داده است. البته لایت کوین برای پیشرفت در این مسیر باید دست به اصلاحاتی در ساختار خود بزند.
جدا از لایت کوین، ارز ZRX با ثبت زمان ۱۰۸ روز دومین ارز این جدول محسوب شده و البته در جدول محبوبیت نیز این ارز رتبه هفتم را از آن خود کرده و در ردیف ارزهای بزرگی چون EOS ایستاده است. EOS نیز زمان ۶ روز را برای خود به ثبت رسانده که البته این رتبه، موضوع بسیار شوک آور برای این ارز دیجیتال به عنوان هشتمین ارز محبوب بازار محسوب می شود.
در جدول زمان نگهداری، ارز دیجیتال Dai از انتهای جدول در رتبه نخست ایستاده است. این ارز البته سیزدهمین ارز محبوب بازار محسوب شده که رتبه پس از آن در این جدول نیز به ارز دیجیتال USDC تخصیص یافته است که از نظر کوین بیس، تنها برای ۴ روز می توان این ارز دیجیتال را نگهداری کرد.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
0 نویسندگان دیدگاه
مهدی ییلاقیسینانمینیمهدی مقدممهدی رضایی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
مهدی ییلاقی
Guest
مهدی ییلاقی

به نظر من این کارشون کلا یه چیزه بیخودی هستش چون با این سیستم نمیتونن همه رو جواب بدن که

سینا
Guest
سینا

استراتژی خوبی برای مشتریان میشه این کارشون . شناخت ها هم بیشتر میشه

نمینی
Guest
نمینی

خیلی واقعا عجیب هستش این کارشون

مهدی مقدم
Guest
مهدی مقدم

اساس کار این سیگنال های تجاری چیه ؟ میشه روش حساب باز کرد ؟

مهدی رضایی
Guest
مهدی رضایی

این سرویس داخل ایران هم هست یا مختص خودشونه فقط ؟