Image default
اخبار تجارت تجزیه و تحلیل تحلیل قیمت بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین به ۳۵۶ هزار دلار تا سال ۲۰۲۱

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال «پنترا کپیتال» از افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین و رسیدن نرخ این ارز دیجیتال به رقم ۴۲ هزار دلار تا پایان سال جاری خبر داد.
«دن مورهد» در گفتگو با پادکست «انچیند» با بیان این موضوع تاکید کرد که شرکت مطبوع تحت سرپرستی وی معتقد است قیمت بیت کوین در آینده، تعیین کننده کشش بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود.
وی در ادامه سخنان خود پیش بینی کرد که قیمت این ارز دیجیتال در صورت ادامه روند صعودی خود تا سال ۲۰۲۱، به رقمی حدود ۳۵۶ هزار دلار خواهد رسید.
لازم به ذکر است این فعال بازار ارزهای دیجیتال، پیش تر در دوران بازار خرسی این ارزها یعنی تا پیش از پایان سال ۲۰۱۸، پیش بینی کرده بود که قیمت این ارز وارد بازار گاوی شده و نهایتا افزایشی قابل توجه خواهد داشت.
وی گفت: رسیدن قیمت بیت کوین به رقم ۴۲ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۱۹ شاید چندان قابل باور نباشید، اما حقیقت این است که ما نیمی از این مسیر را تا کنون طی کرده ایم.
مورهد افزود: ما درست روی این خط قرار داریم و من فکر می کنم این تصور که قیمت بیت کوین تا پایان سال به قیمت مذکور افزایش یابد، درست باشد و آنگاه در مسیر افزایش قیمت بعدی در سال آینده قرار خواهیم گرفت که رسیدن به قیمت ۱۲۲ هزار دلار برای هر بیت کوین خواهد بود. نهایتا قیمت این ارز برای یک سال بعد از آن نیز به ۳۵۶ هزار دلار خواهد رسید.
کاهش قیمت بیت کوین طی هفته های گذشته منجر به این شده تا بسیاری از تحلیلگران نگران عدم ادامه بازار گاوی ایجاد شده برای این ارز دیجیتال باشند. قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۹۸۰۰ دلار بوده که این قیمت تقریبا ۳۰ درصد کمتر از نرخ تعیین شده برای این ارز دیجیتال تا پیش از افول قیمت ها یعنی ۱۳۸۰۰ دلار است. همین موضوع باعث شده تا نگاه بسیاری از تحلیلگران برای رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به ۲۱ هزار دلار تا پایان سال جاری کمی از مسیر خوشبینی گذشته فاصله بگیرد.
کاهش قیمت ۳۰ درصدی بیت کوین طی هفته های اخیر نشان می دهد در صورت ادامه روند فعلی بازار، قیمت این ارز ماهانه ۱۱ درصد کاهش خواهد یافت. البته مورهد، معتقد است این کاهش قیمت بخشی از ویژگی های ذاتی ارزهای دیجیتال بوده و چندان هم نباید روی آنها حساب کرد.

نوشته های مرتبط

4
دیدگاه بگذارید

avatar
4 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
4 نویسندگان دیدگاه
محسن رازانشفقسالومه جعفریزینب بابایی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
محسن رازان
Guest
محسن رازان

کلی اطلاعات کسب کردم ممنونم

شفق
Guest
شفق

ممنون از مطالب خوبتون

سالومه جعفری
Guest
سالومه جعفری

واقعا عالی بود گفته اقای Zimerman واقعا تاثیر داشت و من هم سود خوبی بردم و این رو مدیون شما هم هستم

زینب بابایی
Guest
زینب بابایی

همونطور که گفتید فقط یه احتماله… فعلا که شده ۱۴۵۰۰ دلار… چقدر خوب شد که نخریدم، اتریوم بهتره