ورود صنعت پوشاک کره جنوبی به بخش مبادلات مبتنی بر بلاک چین

0 8

شرکت بزرگ طراحی و دوخت لباس کره ای «سینسانگ مارکت» کره جنوبی از پیوستن به اکوسیستم ارزی دیجیتال Terra Alliance خبر داد که در حقیقت ارزهایی پایدار بوده و تمرکز آنها بر روی مجموعه ای از شرکت های فعال در زمینه تجارت الکترونیک می باشد.
روزنامه اقتصادی EconoNews کره جنوبی با اعلام خبر شراکت دو شرکت سینسانگ و «ترا الاینس»، هدف از این شراکت را ایجاد یک سیستم پرداخت اعلام کرد که قرار است بر روی خدمات پرداخت همراه شرکت CHAI تعریف شود. CHAI قرار است تکنولوژی بلاک چین شرکت «ترا» را در جهت مبارزه با کلاهبرداری در تراکنش ها و رفع مشکلات تجار با ارزهای فیات به کار بگیرد.
گفته می شود سینگسانگ قرار است از پلتفرم ترا جهت قادر سازی مشتریان خود برای انجام پرداخت ها از طریق سیستم شخصی انتقال پول خود کمک بگیرد. پلتفرم ترا همچنین تسویه حساب ها، پرداخت ها و انتقالات مالی را از طریق CHAI انجام خواهد داد.
لازم به ذکر است «دانیل شین» از بنیانگذاران ارزهای پایدار Terra و بنیانگذار شرکت بازرگانی الکترونیکی «تیکت مانستر» کره جنوبی با 4 میلیارد فروش به حساب می آید. ترا در آگوست گذشته اقدام به مسدود سازی کانال مبادلات عمده ارزهای دیجیتال به نام مانند بایننس، لبز، OKEx و هوئوبی کپیتال نمود.
وی در خصوص چرایی تصمیم خود در خصوص راه اندازی ارز پایدار ترا گفت: بر اساس تجربه من، این را می دانم که تراکنش های امن تر و ایمن تر می توانند در زمینه بخشی از تراکنش های بزرگ امروزی نقش تغییر دهنده بازی را برای بسیاری از پلتفرم های فعال در زمینه بازارگانی الکترونیک ایفا کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از