Image default
اخبار

تیم درپر: قیمت بیت کوین به ۲۵۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت

«تیم درپر» از سرمایه گذاران به نام و طرفداران بزرگ ارزهای دیجیتال در تازه ترین اظهار نظر خود در خصوص بیت کوین اعلام کرد که قیمت این ارز دیجیتال نهایتا تا مرز ۲۵۰ هزار دلار نیز افزایش خواهد یافت ولی با این حال در خصوص مساله ارتقا امنیت این ارز دیجیتال، باید کمی بیش از زمان تعیین شده صبر کرد.
وی که این سخنان را در گفتگو با بخش مالی نشریه یاهو مطرح می کرد، پیش بینی کرد که قیمت ارز دیجیتال بیت کوین تا سال ۲۰۲۳ به رقم ۲۵۰ هزار دلار افزایش خواهد یاقت. با این حال، روند فعلی بازار ارزهای دیجیتال این مدعای وی را ثابت نمی کند.
وی در جریان این مصاحبه خبری در خصوص این مساله گفت این چیزی است که بیش از آنچه شما فکر می کنید به واقعیت نزدیک است.
درپر همچنین افزود: من فکر می کردم رقبای بیشتری بر سر این راه وجود داشته باشند، اما مردم به سمت بیت کوین گرایش پیدا کرده اند و دلیل این امر نیز آن است که سیستم بیت کوین غیر متمرکز است.
لازم به ذکر است درپر یکی از جنجالی ترین و معروف ترین پیش بینی کنندگان آینده بیت کوین در جهان محسوب می شود. وی در خصوص زمان دقیق رسیدن بیت کوین به قیمت ۲۵۰ هزار گفت که در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۳ به این قیمت خواهیم رسید. با این حال وی برنامه ای برای سال ۲۰۲۳، یعنی زمان افزایش فوق العاده زیاد قیمت بیت کوین اعلام نکرد.
البته پیش بینی های بزرگتر از این هم توسط شخصیت های مشهور و به نام بازار ارزهای دیجیتال مطرح شده است. به عنوان مثال، جان مک آفی پیشتر مدعی شده بود که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالای یک میلیون دلار افزایش خواهد یافت.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments