نسخه macOS کیف پول «تراست ولت» بایننس منتشر می شود

0 9

کیف پول الکترونیکی «تراست ولت» متعلق به شرکت بزرگ بایننس از انتشار نسخه ویژه دسکتاپ ویژه نصب بر روی سیستم عامل macOS خبر داد.
تیم تحقیقات و توسعه تراست ولت با انتشار پیامی در صفحه توئیتر رسمی این کیف دیجیتال اعلام کرده که نسخه macOS آن به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
در همین راستا، «ویکتور راچندو» مدیر عامل تراست ولت نیز در چند پیام توئیتری جداگانه تاکید کرده که نسخه لینوکس این کیف نیز هفته آینده منتشر خواهد شد. وی همچنین تاکید کرده که چالش اصلی پیش روی تراست ولت، مشکلات مربوط به نسخه ویندوز بوده که همچنان بر طرف نشده است. با این حال به گفته وی، بیش از 75 درصد از کاربران ارزهای دیجیتال از سیستم عامل ویندوز برای انجام مبادلات خود استفاده می کنند.
از جمله پیشرفت های حاصل شده دیگر در این کیف پول الکترونیکی نیز می توان به تلاش های بایننس برای افزودن حمایت سیستم مبادلات غیر متمرکز DEX جهت تعریف پروتکل شبکه کایبر برای آن اشاره کرد که امکان تبادل توکن ها بین پلتفرم های مختلف را برای این کیف پول فراهم می کند.
لازم به ذکر است شرکت بایننس در آگوست سال 2018 اقدام به خرید کیف پول تراست ولت کرد. این شرکت در آن زمان اعلام کرد که کیف پول مذکور همچنان در اکثر فعالیت های خود به صورت مستقل از بایننس عمل خواهد کرد و بایننس تنها در زمینه مدیریت و توسعه بخش مارکتینگ به این شرکت کمک خواهد کرد.
تراست ولت از جمله کیف پول های منبع آزاد است که پایگاه آن در آمریکا مستقر بوده و از اتریوم و توکن های تحت حمایت آن پشتیبانی می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از