آغاز فعالیت ارز دیجیتال Zcoin در سیستم پرداخت ها و مبادلات تجاری تایلند

0 9

شرکت ارزهای دیجیتال Zcoin از راه اندازی قابلیت خرید و انجام پرداخت های آنلاین با استفاده از این ارز دیجیتال و تحت سیستم بارکد QR یکپارچه تایلند خبر داد.
بر اساس این گزارش، کاربران تایلندی از این پس می توانند با نصب اپلیکیشن Satang از Zcoin به عنوان وجه پرداختی استفاده کنند. به گفته Zcoin، هم اکنون بیش از 150 میلیون کاربر اپلیکشن مذکور می توانند با اسکن بارکد QR نسبت به خرید آنلاین و یا انجام تراکنش های ارزی دیجیتال خود اقدام نمایند. همچنین امکان مبادله Zcoin با ارز فیات «بت» تایلند نیز فراهم شده که کاربران برای استفاده از این امکان می بایست از اپلیکیشن Satang Pro استفاده نمایند.
با این حال، Zcoin با انتشار بیانیه ای رسمی در خصوص پیشرفت های صورت گرفته در زمینه استفاده از ارزهای دیجیتال در بازار اعلام کرد: یکی از مشکلات متداول موجود بر سر راه متقاعد کردن تجار برای پذیرش ارزهای دیجیتال این است که آنها با نوسان قیمت (ارزهای دیجیتال)، تبدیل و فهم ابتدایی از مزایای استفاده از ارزهای دیجیتال مواجه هستند و همین امر باعث می شود تا این سیستم تنها برای آن دسته از کاربرانی مفید واقع شود که از ارزهای دیجیتال استفاده فعالانه دارند.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی Zcoin در اواخر ماه فوریه سال جاری، این شرکت مبلغ 24 هزار دلار Zcoin را به عنوان هدیه به دانش آموزان و کارکنان مرکز آموزش «مرسی» در کامپالا پرداخت نمود. گفته می شود این اقدام Zcoin، بخشی از پروژه خیریه بنیاد بایننس جهت کمک به مدد جویان در آفریقا بوده است.
پیشتر در ماه آگوست نیز شرکت کره ای Sinsang Market که در زمینه طراحی و تولید لباس فعالیت می کند از به کارگیری تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال پایدار در قالب اکوسیستم Terra Alliance خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از