راکوتن، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود را برای عموم راه‌اندازی کرد!

6 10

راکوتن (Rakuten)، نسخه‌ی ژاپنی فروشگاه اینترنتی آمازون طی اطلاعیه‌ای عنوان کرد که پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال خود را برای عموم راه ‌اندازی کرده است و از این طریق می تواند موجب ورود میلیون ‌ها کاربر به فضای ارزهای دیجیتال شود.

3 دارایی‌ دیجیتال پشتیبانی شده در راکوتن

در اطلاعیه رسمی ساعاتی پیش تصریح شده بود که یک شرکت تابعه یکپارچه گروه راکوتن و اپراتور یک تجارت تبادل دارایی های دیجیتال، شرکت Rakuten Wallet، اکنون برای تجارت آماده است. این غول خرده فروشی آنلاین در ادامه عنوان کرد که کاربران در حال حاضر می توانند از طریق برنامه تلفن همراه خود، بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش را مورد معامله قرار دهند. گفتن یاست که در حال حاضر، فقط سیستم های اندرویدی پشتیبانی می شوند، اما برنامه هایی برای انتشار نسخه iOS در آینده نیز وجود دارد.

قابل فهم است که به دنبال هک شدن اخیر صرافی ارزهای دیجیتال در این کشور، امنیت به اولویت اصلی این شرکت تبدیل شده است. راکوتن افزود:

دارایی‌ های مشتریان به‌ طور جداگانه از دارایی‌ های شرکت در یک حساب اختصاصی نگه ‌داری خواهد شد. دارایی‌ های دیجیتال در کیف‌ پول‌ های سرد (Cold Wallet) همراه با معیار‌های امنیتی اضافی همانند سیستم‌ های دارای چند امضاء و احراز هویت دو مرحله‌ای ذخیره خواهد شد. این صرافی با یک شرکت امنیت بلاک چین به نام CipherTrace به منظور امنیت بیشتر در حوزه‌ی مقابله با پولشویی همکاری می‌ کند.

این خدمات، با ارز رسمی ژاپن (JPY) و به صورت 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال ارائه خواهد شد. همچنین در این اطلاعیه‌ آمده است که ویژگی‌ های اضافی همانند تائید سپرده‌ ها، فروش و نمودار لحظه‌ ای نیز در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، هزینه ای برای افتتاح یا مدیریت حساب، خرید و یا فروش دارایی ‌های دیجیتال و واریز پول وجود ندارد. هرچند کاربران به منظور برداشت ارز فیات 300 ین و برای برداشت ارزهای دیجیتال باید یک هزینه‌ی ناچیز را بپردازند.

راکوتن همچنین صاحب بانکی است که به صرافی ارزهای دیجیتال مرتبط شده و واریز و برداشت ارزهای فیات را برای دارندگان حساب تسهیل می ‌کند. Rakuten Wallet Inc نیز برای فعالیت در ژاپن به طور کامل قانون‌ گذاری شده است.

طبق تحقیقات، تعداد کاربران راکوتن به‌ طور پیوسته در حال افزایش است و هم ‌اکنون بالغ بر 100 میلیون نفر می باشد. این شرکت در حال حاضر با ایجاد حفاظت و امنیت اضافی، ورود کاربران به عرضه‌ی ارزهای دیجیتال را آسان ‌تر کرده است.

واکنش بازار؟

بازار ارزهای دیجیتال روز گذشته با تغییرات قیمتی همراه بود و بیت ‌کوین نیز توانست که ناحیه‌ی مقاومتی خود در سطح 10،750 دلار را بشکند.

لازم به ذکر است که سایر دارایی های دیجیتال از جمله اتریوم نیز با پیروی از این شرایط با افزایش قیمت روبرو شدند و این ارز دیجیتال به سطح 200 دلار بازگشت که یک سطح حمایتی مهم از نظر احساسی برای سرمایه‌ گذاران به شمار می رود. در حال حاضر آلت کوین ها به طور کلی عملکرد خوبی دارند، چراکه بسیاری از آنها با رشد 5 درصدی مواجه بودند و ارزش بازار ارزهای دیجیتال به سطح 280 میلیارد دلار بازگشت.

6
دیدگاه بگذارید

avatar
6 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
0 نویسندگان دیدگاه
صحراشمسعرفانپویانشهاب منفرد آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
صحرا
Guest
صحرا

همکاری با ژاپنی ها داره گسترش پیدا میکنه . باز سازی نوکمپ رو که یه شرکت ژاپنی برنده شد . اسپانسر تیم اولم ژاپنی شد . امیدوارم همکاری خوبی با باشگاه داشته باشن
۲۰۲۱ سال مهمی میشه

شمس
Guest
شمس

یه قرار داد عالی..

عرفان
Guest
عرفان

عالیه،خیالم راحت شد.
دیگه نباید پول بذاریم روهم واسه باشگاه.

پویان
Guest
پویان

خب دیگه پول نوسازی نیوکمپم جور شد!

شهاب منفرد
Guest
شهاب منفرد

راستي گيگي چنده راكوتن؟؟ شبانه رايگان هم داره؟؟

سورنا فارابی
Guest
سورنا فارابی

۵۵ تا راکوتن , و از دو سال دیگه ۱۵۵ تا نایکی جمعا ۲۱۰ تا!!!!! , بارتومئو کجا میری برادر بایست