افزایش قیمت بیت کوین به ۲۰٫۰۰۰ دلار تا ماه می!

0 52

کاهش بعدی پاداش بلاک بیت کوین که به “هالوینگ” یا همان “نصف شدن پاداش استخراج” معروف است، حدود ۹ ماه آینده رخ خواهد بود. با وجود اینکه این رویداد مثبت به سرعت در حال نزدیک شدن است، اما بازار ارزهای دیجیتال یک محدوده معاملاتی را ایجاد کرده است.

اما یک مدل پیش بینی از PlanB نشان می دهد که تاریخ دوباره تکرار خواهد شد و قیمت بیت کوین پس از رویداد نصف شدن پاداش استخراج، ظرفیت زیادی برای افزایش خواهد داشت. در حقیقت، نمودار آماری نشان می دهد که بیت کوین تا ماه می سال آینده ۱۰۰ درصد رشد خواهد کرد.

در حال حاضر تا رویداد نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین ۹ ماه باقی مانده است. در ماه می سال ۲۰۲۰، تعداد بیت کوین هایی که در هر بلاک عرضه می شوند به نصف خواهد رسیدو در نتیجه یک شوک مثبت به بازار وارد خواهد شد.

طبق مدل پیش بینی  PlanBکه یک تحلیلگر برجسته در صنعت ارزهای دیجیتال است و ادعا می شود که برخی از سرمایه گذاران اصلی این صنعت از وی پیروی می کنند، بیت کوین تا ماه می به قیمت ۲۰٫۰۰۰ دلار خواهد رسید که یک افزایش قیمت صد در صدی را نسبت به زمان حاضر در بر خواهد داشت.

مشاهده می کنید که قیمت بیت کوین هنگام نصف شدن پاداش استخراج در مقایسه با ۹ ماه قبل از آن، دو برابر شده است. ۹ ماه قبل از رویداد نصف شدن پاداش استخراج در سال ۲۰۱۲، قیمت بیت کوین ۵ دلار بود و هنگام وقوع این رویداد قیمت این ارز دیجیتال به ۱۲ دلار رسید. برای نیمه دوم سال ۲۰۱۶ نیز تقریبا چنین روندی صورت گرفت.

اگر چه ممکن است این مسئله غیرمنطقی به نظر برسد، اما تحلیلگران در حال حاضر به قیمت ۲۰۰۰۰ دلار چشم دوخته اند.

تام لی، از شرکت فاندستریت (Fundstrat)، اخیرا در برنامه Fox Business حاضر شد تا درباره‌ی پیش بینی ۲۰٫۰۰۰ دلاری خود صحبت کرد. وی ادعا کرد که بیت کوین، یک پناهگاه امن برای حفاظت از دارایی هاست و این امر با توجه به معامله آن در اوراق قرضه بازارهای هنگ کنگ و آرژانتین، یک واقعیت است.

با توجه به این نکته، تام لی عنوان کرد که احتمالا بیت کوین سال را با قیمتی بسیار بالاتر از سال به پایان می رساند و این احتمال وجود دارد که قیمت این ارز دیجیتال در یک رکورد جدیدتر قرار گیرد.

این تحلیلگر فاندسترات پیش از این عواملی را ذکر کرده که می تواند به سود بیت کوین باشد. این موارد شامل معرفی ارز لیبراست که به عقیده وی، توجه مردم را به سمت فضای ارزهای دیجیتال جلب می کند، توئیت دونالد ترامپ بر ضد ارزهای دیجیتال و همچنین آشفتگی در اقتصاد کلان است.

همچنین، گفتنی است که مراد محمودوف نیز در این زمینه اظهار داشت که به احتمال زیاد طی ماه آتی بیت کوین به سطح ۹٫۷۵۰ دلار در یک کانال نوسانی، در اثر اصلاح فیبوناچی ۰٫۶۱۸ برسد. سپس مسیر خود را به طور پیوسته به سمت بالا تا قیمت ۲۰٫۰۰۰ دلار ادامه داده و در طول سال آینده به رکوردهای جدیدی دست پیدا می کند.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از