اخبار

استخراج

تجارت

اخبار

صرافی Liquid، آدرس کیف‌پول مربوط به نگهداری دارایی‌‌‌های تمامی مشتریان شرکت‌‌کننده در فروش توکن گرام را اعلام کرد!

صرافی

صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی لیکوئید (Liquid) آدرس کیف ‌پول دیجیتالی که دارایی‌ های حاصل از فروش توکن گرام در ماه جولای در آن نگه‌داری می‌شود را منتشر کرد.

صرافی لیکوئید در اطلاعیه‌ای که منتشر کرد، آدرس کیف ‌پول عمومی بلاک چین مربوط به نگهداری دارایی‌‌ های تمامی مشتریان شرکت‌ کننده در فروش توکن گرام را اعلام کرد. این صرافی در ادامه عنوان کرده بود که این وجوه تا زمان انتشار و تحویل توکن‌ های گرام توسط Gram Asia به صورت ذخیره سازی سرد نگهداری می شوند.

گفتنی است که گرام توکن بومی منتشر نشده برای شبکه باز تلگرام (TON) است.

براساس پلت فرم آماری و تحلیلی Etherscan، این کیف پول دارای ۴،۱۱۸،۸۵۳،۷۰ دلار از کوین (USDC) است. طبق اعلام لیکوئید، توکن های اضافی اختصاص یافته برای فروش بین صرافی‌ های شرکت کننده در این طرح توزیع شده است.

فروش با سه برابر قیمت عرضه سکه اولیه

همانطور که قبلا گزارش شد، Gram Asia در تاریخ ۱۰ جولای از طریق لیکوئید اقدام به فروش توکن‌ های گرام به قیمت ۴ دلار به ازای هر توکن کرد که سه برابر قیمت اصلی فروش توکن‌ های گرام در دومین پیشنهاد اولیه‌ی سکه (ICO) بود که در ماه مارس سال ۲۰۱۸ اجرا شد، در آن زمان قیمت هر توکن ۱٫۳۳ دلار تعیین شده بود. تلگرام در دومین ICO توانست ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه کسب کند و ارزش کل وجوه حاصل از فروش توکن ‌های گرام به ۱٫۷ میلیارد دلار رسید.

بلاک چین TON به توسعه دهندگان امکان می دهد که قراردادهای هوشمند اتریوم خود را به عنوان استارتاپ نرم افزاری TON Labs که در حال ساختن یک زبان برنامه نویسی برای توسعه قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم می باشد، قرار دهند. الکساندر فیلاتوف (Alexander Filatov)، مدیر عامل و شریک تجاری TON Labs اظهار داشت:

این احتمالاً سخت ترین چیزی بود که تاکنون ساخته ایم. این محصول، این امکان را به جامعه پیشرفته اتریوم خواهد داد تا هر آنچه را که برای اتریوم نوشته اند به TON انتقال دهند.

لازم به ذکر است که تلگرام در اواخر ماه آگوست، اعلام کرد که اولین توکن ها را در ماه اکتبر عرضه خواهد کرد.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.