Image default
اخبار بیت کوین

قیمت بیت کوین همچنان با افزایش همراه می‌باشد!

در عملکرد قیمت بیت کوین دو نشانه متناقض وجود دارد. جنگ تجاری میان چین و ایالات متحده نشان می دهد که با ادامه‌ی این وضعیت قیمت بیت کوین همچنان با افزایش همراه می باشد یا حداقل با کاهش روبرو نمی باشد و در مقابل، آلت کوین با هیچ افزایش قیمتی همراه نیستند.

در اینجا نمودار روند قیمت چند آلت کوین اصلی را به همراه بیت کوین مشاهده می کنید.

بیت کوین و آلت کوین ها

این وضعیت نشان دهنده‌ی این است که علت افزایش بیت کوین، جنگ اقتصادی چین و آمریکاست، زیرا خریداران چینی برای فرار از یوآن و ورود مخفیانه به دلار، به این بازار ورود کرده اند. این مسئله، نشان دهنده‌ی نقش بیت کوین به عنوان یک طلای دیجیتال می باشد. تبدیل دارایی فیات به ارزهای دیجیتال کوچک تر از بیت کوین، دشوارتر و خطرناک تر است و بدین ترتیب، بیت کوین نیز سود اصلی را در این وضعیت به دست می آورد.

با این حال، مشاهده کاهش سودآوری آلت کوین ها و رکود قیمت آنها همچنان دلسرد کننده است، زیرا افزایش فعلی بیت کوین مانند افزایش سال ۲۰۱۷ آن، طوری که همه افراد به همراه خانواده خود در حال ذخیره کردن باشند، گسترده نیست.

این افزایش می تواند شرایط خوبی را برای ارزهای دیجیتال فراهم کند، زیرا انفجار دوباره قیمت می تواند نگرش منفی دولت ها را از بین ببرد که بعضی افراد آن را دلیلی برای پایان دنیای ارزهای دیجیتال می دانند. در این میان، احتمال تشدید جنگ اقتصادی می تواند صعود قیمت مناسبی را برای چنین دارایی کوچک اما قانع کننده ای به همراه داشته باشد.

بنابراین، اکنون بیت کوین بر اساس الگوی پرچم در مسیر شکست سطح ۱۱۰۰۰ دلار قرار گرفته است.

این شاخص را در نمودار زیر مشاهده می کنید:

نمودار بیت کوین بر اساس الگوی پرچم

بنا به تجربه شما می توانید همانطور که روند قیمت در یک کانال نوسانی رو به گسترش است، به کشیدن الگوی پرچم ادامه دهید، اما به نظر می رسد در بازارهایی که عملکرد آن نسبت به بیت کوین کمتر تصادفی باشد، نمودارهای قدیمی بهتر به نظر می رسند.

با این حال نمودار زیر جالب تر است. این همان نمودار است، اما به طور متفاوتی که احتمالا افراد معدودی آن را بپسندند، به آن نگاه شده:

نگاهی متفاوت به نمودار بیت کوین

این نمودار ماهانه، بسیار صعودی است. نکته قابل یادآوری این است که نوار فعلی می تواند در یک یا دو روز آینده بسیار متفاوت به نظر برسد، اما در حال حاضر نزدیک انفجار به نظر می‌ رسد.

اگر این اتفاق بیفتد، تا زمانی که تنها اداره کنندگان افزایش چینی ها باشند، آلت کوین ها با آن همراه نخواهند شد. اما عاملی برای نشان دادن بازار ارزهای دیجیتال به عنوان یک طلای جدید است. این امر در بلند مدت باعث افزایش ارزش آلت کوین ها نیز می شود زیرا در نهایت که عرضه بیت کوین محدود شود به معنی جریان یافتن پول ورودی به سایر دارایی ها نیز نفوذ خواهد کرد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments