Image default
اخبار

دانشگاه جبل الطارق دوره آموزشی رسمی بلاک چین تدوین می‌کند

مرکز تحقیقات و آموزش دانشگاه هوئوبی از آغاز همکاری خود با دانشگاه جبل الطارق در خصوص تحقیق در زمینه موضوعات جدید در حوزه بلاک چین خبر داد. بر اساس بیانیه رسمی منتشر شده از سوی دانشکاه هوئوبی، گروه هوئوبی که در حقیقت به عنوان بازوی دانشگاه مذکور در زمینه مدیریت پایگاه مبادلات ارزی دیجیتال این دانشگاه فعالیت می کند، این همکاری را نخستین همکاری رسمی با یک دانشگاه غربی دانسته است.
بر اساس گزارش نشریه کوین تلگراف در ماه اکتبر سال گذشته، دولت جبل الطارق در همکاری با دانشگاه این منطقه اقدام به تشکیل یک گروه مشاور در زمینه توسعه دوره های آموزشی در زمینه تکنولوژی بلاک چین کرده است.
بر همین اساس، «آلبرت ایسولا» وزیر بازرگانی جبل الطارق تفاهمنامه ای رسمی با دانشگاه جبل الطارق به امضا رسانده که بر اساس آن، دولت و دانشگاه به صورت رسمی بر روی پروژه بلاک چین و توسعه آموزش آن در این منطقه مشغول به کار شده اند.
در همین راستا، «جیانینگ یو» رئیس دانشگاه جبل الطارق که از سوی این دانشگاه اقدام به امضای تفاهمنامه جدید با دانشگاه هوئوبی نموده، در این خصوص گفت: ما برای همکاری شکل گرفته با دانشگاه هوئوبی بسیار شگفت زده هستیم؛ به ویژه حوزه تمرکز این قرارداد همکاری بر روی تدوین دوره های آکادمیک با کیفیت برای تحقیق در حوزه DLT ها و آینده آنها خواهد بود.

نوشته های مرتبط

4
دیدگاه بگذارید

avatar
4 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
4 نویسندگان دیدگاه
فرزانهشورش عیاضیماهانفواد بهاری آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
فرزانه
Guest
فرزانه

سلام خسته نباشید. من متوجه نشدم پس این خرید و فروشهایی که انجام میشه از چه حسابی ویا به چه حسابی پول واریز میشه؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

شورش عیاضی
Guest
شورش عیاضی

می خواستم بدونم سود استخر های استخراج از چیه؟ آیا اونا از ماینر ها سود می برن؟ چطور میشه بهشون اعتماد کرد که بدون اجازه از ارزهای استخراج شده ی ماینرها سو استفاده نکنن و برای خودشون برداشت نکنن؟

ماهان
Guest
ماهان

سلام
من یچیزی رو واقعا نمیفهمم
الان این همه پردازش سودش میره تو جیب چه کسی؟
دقیقا الان این ارز دیجیتالی که استخراج میشه به چه کسی سود میرسه ؟
آخه نمیشه که یه پردازش بکنی با دستگاه ماینر بعد بهت پول بدن
اینجا یجای کار انگار میلنگه
نمیتونم بفهمم برای چی دارن محاسبه میکنن
لطفا یه توضیح بدین چون من هنگ کردم واقعا

فواد بهاری
Guest
فواد بهاری

بسیار مفید بود مرسی