عبور از سطح ۱۱٫۷۰۰ دلار، راهی برای افزایش قیمت بیت کوین!

0 12

قیمت بیت کوین پس از عبور از مانع روانی 10.000 دلاری در ماه ژوئن تقریبا بدون تغییر بوده است. جاش راجر (Josh Rager) که یکی از تحلیلگران مشهور در صنعت ارزهای دیجیتال سطح مقاومتی مهمی را برای بیت کوین در ماه جاری عنوان کرد. وی گفت اگر بیت کوین به سطح بالاتر از 11.700 دلار نزدیک شود می‌ تواند رکورد جدیدی را ثبت کند. وی در آخرین توئیت خود، بار دیگر این موضوع را مطرح کرد و از روی نمودارها سخن گفت.

محدوده قیمت بیت کوین پس از روند 10.000 دلاری

ماه ژوئن ماهی بود که سرانجام بیت کوین پس از یک وقفه یک ساله، دوباره 5 رقمی شد. این روند صعودی غیر قابل توقف بود، تا زمانی که قیمت بیت کوین به کانال 13.000 دلار وارد شد از آن زمان تاکنون، روند قیمت این ارز دیجیتال در یک محدوده مشخص با نوسان همراه بوده است.

همچنین می توان این موضوع را به این واقعیت نسبت داد که ورودی و خروجی بیت کوین در صرافی ها تفاوت عمده ای ندارند. بیشتر مردم علاقمند بودند که از دارایی خود سود کسب کنند و هنوز هم هستند. این نکته نیز توسط آقای راجر اشاره شد.

رسیدن قیمت بیت کوین به بالای 11.700 دلار، راهی برای صعود قیمت این ارز دیجیتال خواهد بود

در جدیدترین توئیتی که منتشر شده، راجر اظهار نظر ماه ژوئن خود را درباره نوسان قیمت بیت کوین بار دیگر عنوان کرد. به نظر می رسید که در آن زمان سطح مقاومتی 11.700 دلار برای بیت کوین را بدون هیچ گونه دلیلی عنوان کرده است. اما مشخص شده است که نوسان قیمت هفتگی بیت کوین کمتر از این سطح باقی مانده است.

منظور وی این است که روند تقریبا بدون تغییر قیمت در این سه ماه قرار است باعبور بیت کوین از سطح 11.700 دلار متوقف شود. جاش در ادامه عنوان کرد: هر زمان این اتفاق بیفتد، افزایش قیمت بیت کوین متوقف نمی شود ، زیرا همچنان به ثبت رکوردهای بالاتر ادامه خواهد داد.

قیمت بیت کوین می‌ تواند در سال جاری روند سال 2017 را تکرار کند

همانطور که قبلا ذکر شده، بیت کوین در سال جاری تاکنون در هر سه ماهه سال تا با بازده مثبت روبرو بوده است. آخرین باری که این اتفاق در سال 2017 رخ داد، مشاهده کردیم که بیت کوین به 20 هزار دلار رسید.

همانطور که توسط شرکت تحلیل بازار مستقر در لندن Skew Markets گزارش شده است، روند صعودی قیمت بیت کوین در هر سه ماهه سال 2019، یادآور بازار گاوی سال 2017 می باشد.

واقعیتی که قابل ذکر است، اینکه بازگشت سرمایه (ROI) بیت کوین در سه ماهه دوم سال است، به این ترتیب که بیت کوین با بازگشت سرمایه 161.5 درصدی، بالاترین بازده را در سه ماهه دوم سال 2019 در طول 5 سال اخیر به ثبت رسانده است.

نزدیک شدن نرخ هش شبکه به 100 کوینتیلیون

همانطور که توسط بیت کوینیست گزارش شده است، علیرغم ثابت ماندن قیمت، برترین ارز دیجیتال در جهان در حال آماده سازی برای عبور از نرخ هش 100 کوینتیلیون هش در ثانیه است.

طبق گفته مکس کایزر (Max Keizer)، یکی از گاوهای بیت کوین، این مسئله به طور کلی یک شاخص صعودی برای قیمت بیت کوین است. این مسئله را می توان از گسترش توان استخراج این ارز دیجیتال از ابتدای سال جاری مشاهده کرد. بدون شک قیمت بیت کوین نیز دنباله روی این روند بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از