اخبار

استخراج

تجارت

اخبار

قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به یک تریلیون دلار می‌رسد!

حمله خسوف سگویت بازار بیت کوین طلا قیمت بیت کوین

بررسی ها اخیر نشانده دهنده‌ی این است که بیت کوین هنوز به ارزش نهایی بازار خود نرسیده است و می‌ تواند در طی مدت ۶ سال به ارزش ۱ تریلیون دلاری دست پیدا کند.

یک تریلیون دلار بیت کوین نیازی به روند پارابولیک ندارد

شرکت مشاوره سرمایه ‌گذاری بلاک چین Byte Tree ، چندی پیش، پیش ‌بینی کرد که بیت کوین حتی با رشد تدریجی قیمت نیز می ‌تواند به سطوح بالا دست پیدا کند. این شرکت عنوان کرد:

“نرخ رشد می تواند برای مدت طولانی ادامه یابد اما با بالغ شدن، ناگزیر کاهش می یابد. پیامدهای این روند جدید، حاکی از آن است که ۱۰،۰۰۰ دلار بیت کوین تا اواخر سال ۲۰۲۰ همچنان باقی خواهد ماند و تا ماه فوریه ۲۰۲۲ به ۲۰،۰۰۰ دلار می رسد و تا ماه مه ۲۰۲۳ به ۴۰،۰۰۰ دلار افزایش می یابد.”

به خاطر داشته باشید که چهار برابر شدن قیمت ۱۸ میلیون بیت کوین منتشر شده بیش از نیم تریلیون دلار ثروت ایجاد می کند. این «سناریو» بسیار امکان پذیر است و شبکه بیت کوین می‌ تواند تا سال ۲۰۲۵ به ارزش بازار ۱ تریلیون دلار برسد. در نتیجه، احتمالا ثروت قابل توجهی نسبت به گذشته ایجاد خواهد شد.

این آمار در حالی صورت می گیرد که جفت ارز بیت کوین / دلار آخرین روند صعودی خود را پشت سر گذاشته است، در حالی که قبلاً این جفت ارز به قیمت ۱۳۸۰۰ دلار رسیده بود.

Byte Tree عنوان کرد که نرخ بازدهی سالیانه بیت کوین ۲۱۲ درصد است. و افزود که دائمی بودن چنین روندی غیرممکن به ‌نظر می ‌رسد. با وجود این، کاهش سرعت روند صعودی بیت کوین با سیگنال های نزولی برابر نیست و این مسئله در مورد دارایی های غیر از بیت کوین نیز صادق است.

این شرکت نتیجه ‌گیری می‌کند که شما نمی ‌توانید انتظار داشته باشید که روند‌های پارابولیک و تند برای مدت زمان نامحدودی ادامه پیدا کند. اما می ‌توانید انتظار داشته باشید که ارزش دارایی‌ های معتبر هر ساله با افزایش روبرو شود.

“اگر به این مسئله شک دارید، فقط کافی است به بازار‌های پیشگام در فناوری نگاه کنید که ظاهراً با گذشت زمان موفقیت بیشتری به دست می‌ آورند. آنها به دلیل قدرت نفوذ اینترنت رشد می کنند. چیزی که بیت کوین درسال های آینده از آن بهره مند خواهد شد.”

پیش‌بینی سطح قیمت ۴۰٫۰۰۰ دلاری بیت کوین تال سال ۲۰۲۳ یقینا در مقایسه با سایر پیش‌ بینی ‌ها یک پیش بینی معمولی است. همانطور که بیت کوینیست گزارش داد، جان مک‌آفی و تیم دراپر از پیشگامان این گونه پیش بینی ها هستند. مک آفی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۱ میلیون دلار می رسد و دراپر نیز معتقد است که رسیدن به سطح ۲۵۰،۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۳ برای بیت کوین قابل دستیابی است.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.