قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به یک تریلیون دلار می‌رسد!

0 17

بررسی ها اخیر نشانده دهنده‌ی این است که بیت کوین هنوز به ارزش نهایی بازار خود نرسیده است و می‌ تواند در طی مدت 6 سال به ارزش 1 تریلیون دلاری دست پیدا کند.

یک تریلیون دلار بیت کوین نیازی به روند پارابولیک ندارد

شرکت مشاوره سرمایه ‌گذاری بلاک چین Byte Tree ، چندی پیش، پیش ‌بینی کرد که بیت کوین حتی با رشد تدریجی قیمت نیز می ‌تواند به سطوح بالا دست پیدا کند. این شرکت عنوان کرد:

“نرخ رشد می تواند برای مدت طولانی ادامه یابد اما با بالغ شدن، ناگزیر کاهش می یابد. پیامدهای این روند جدید، حاکی از آن است که 10،000 دلار بیت کوین تا اواخر سال 2020 همچنان باقی خواهد ماند و تا ماه فوریه 2022 به 20،000 دلار می رسد و تا ماه مه 2023 به 40،000 دلار افزایش می یابد.”

به خاطر داشته باشید که چهار برابر شدن قیمت 18 میلیون بیت کوین منتشر شده بیش از نیم تریلیون دلار ثروت ایجاد می کند. این «سناریو» بسیار امکان پذیر است و شبکه بیت کوین می‌ تواند تا سال 2025 به ارزش بازار 1 تریلیون دلار برسد. در نتیجه، احتمالا ثروت قابل توجهی نسبت به گذشته ایجاد خواهد شد.

این آمار در حالی صورت می گیرد که جفت ارز بیت کوین / دلار آخرین روند صعودی خود را پشت سر گذاشته است، در حالی که قبلاً این جفت ارز به قیمت 13800 دلار رسیده بود.

Byte Tree عنوان کرد که نرخ بازدهی سالیانه بیت کوین 212 درصد است. و افزود که دائمی بودن چنین روندی غیرممکن به ‌نظر می ‌رسد. با وجود این، کاهش سرعت روند صعودی بیت کوین با سیگنال های نزولی برابر نیست و این مسئله در مورد دارایی های غیر از بیت کوین نیز صادق است.

این شرکت نتیجه ‌گیری می‌کند که شما نمی ‌توانید انتظار داشته باشید که روند‌های پارابولیک و تند برای مدت زمان نامحدودی ادامه پیدا کند. اما می ‌توانید انتظار داشته باشید که ارزش دارایی‌ های معتبر هر ساله با افزایش روبرو شود.

“اگر به این مسئله شک دارید، فقط کافی است به بازار‌های پیشگام در فناوری نگاه کنید که ظاهراً با گذشت زمان موفقیت بیشتری به دست می‌ آورند. آنها به دلیل قدرت نفوذ اینترنت رشد می کنند. چیزی که بیت کوین درسال های آینده از آن بهره مند خواهد شد.”

پیش‌بینی سطح قیمت 40.000 دلاری بیت کوین تال سال 2023 یقینا در مقایسه با سایر پیش‌ بینی ‌ها یک پیش بینی معمولی است. همانطور که بیت کوینیست گزارش داد، جان مک‌آفی و تیم دراپر از پیشگامان این گونه پیش بینی ها هستند. مک آفی پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا سال 2021 به 1 میلیون دلار می رسد و دراپر نیز معتقد است که رسیدن به سطح 250،000 دلار تا سال 2023 برای بیت کوین قابل دستیابی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از