نتایج یک بررسی نشان داد: ۴۰ درصد از نسل هزاره در هنگام رکود اقتصادی به دنبال ارزهای دیجیتال هستند

1 20

داده های جدید حاکی از آن است که در زمان رکود اقتصادی ،40 درصد از نسل هزاره ترجیح می دهند تا در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

شبکه اجتماعی و پلتفرم سرمایه ‌گذاری ای ‌تورو (eToro) در یک نظرسنجی که از 18 تا 31 جولای و در کشور آمریکا در بین 1000 نفر از سرمایه ‌گذاران آنلاین از نسل‌ های مختلف انجام دادند، افراد مختلفی بین سنین 20 تا 65 سال و از نسل‌ های زد (Z generation)، هزاره و ایکس (X generation) شرکت داشتند.

در این نظرسنجی مشخص شد که بیش از دو سوم سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده از رکود می‌ ترسند، این افراد در هنگام رکود، بخشی از سهام خود را به سرمایه گذاری های ایمن تر تبدیل می کنند و سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال، کالاها یا املاک و مستغلات را در نظر می گیرند.

نسل هزاره، طرفدار دارایی های دیجیتال

در میان شرکت کنندگان در این نظرسنجی، 40 درصد از نسل هزاره عنوان کردند که در صورت وقوع رکود اقتصادی، سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را ترجیح می دهند، در حالی که 50 درصد از نسل زد عنوان کردند که آنها سرمایه گذاری بر روی املاک را انتخاب می کنند. همچنین، 38 درثصد از نسل ایکس نیز اظهار داشتند كه آنها در هنگام وقوع رکود اقتصادی بر روی كالاها سرمایه گذاری خواهند کرد. گای هیرش (Guy Hirsch)، مدیر اجرایی eToro در ایالات متحده در این باره اظهار داشت:

“ما بر این عقیده هستیم که اگر رکود اقتصادی رخ دهد، شاهد کاهش سرمایه‌ گذاری در سهام و رشد در کلاس های دارایی دیگر مانند ارزهای دیجیتال و همچنین مدل های جدید مالکیت کسری خواهیم بود. از نظر تاریخی، این فرصت های سرمایه گذاری تنها محدود به سرمایه گذاران با نهادی و بسیار ثروتمند بوده است اما با ظهور این نوآوری جدید، این فرصت برای همه‌ی سرمایه گذاران فراهم شده است و این نتایج به وضوح نشان می دهد که تقاضا نیز برای آن‌ها وجود دارد.”

مالکیت کسری راه خود را هموار می کند

رکود اقتصادی ظاهراً علاقه سرمایه گذاران را به مالکیت کسری و کلاس های دارایی جدید جلب می کند ، که 92 درصد از کسانی که نگرانی بیشتری در مورد رکود اقتصادی دارند، عنوان می کنند که آنها به سمت سرمایه گذاری بر روی یک اثر هنری مشهور، ساختمانی معروف و استارتاپ ‌های خصوصی خواهند رفت. از میان کل مشارکت کنندگان در این نظرسنجی، 55 درصد عنوان کردند که برای تأمین اعتبار سرمایه گذاری خود در مالکیت کسری این نوع جدید از دارایی ها، بخشی از سبد سهام خود را به فروش خواهند رساند.

به گفته هیرش، سرمایه گذاران خواستار آزادی بیشتری نسبت به وضعیت مالی موجود هستند و این مسئله به مشارکت سرمایه گذاران جوان کمک می کند.

نظرسنجی دیگری که توسط هورو ایندیا (Huru India) صورت گرفته، نشان دهنده‌ی این است که ثروتمندان بزرگ هندی بیشتر تمایل دارند که در بیت کوین سرمایه‌ گذاری کنند تا سایر ارزهای دیجیتال. همچنین گفتنی است که اگرچه تقریبا نیمی از شرکت ‌کنندگان نمی‌ دانستند که ارز دیجیتال چیست، اما به طور کلی ارزهای دیجیتال چهارمین دارایی مورد علاقه آنها برای سرمایه گذاری بودند.

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
1 نویسندگان دیدگاه
تورج قاسمی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
تورج قاسمی
Guest
تورج قاسمی

اره ارز واقعی یا بوسیله اون به مردم دنیا زور بگی .. دوران دلار به سر رسیده