Image default
اخبار

احتمال افزایش سقف مبادلات قراردادهای آینده بیت کوین به ۲ هزار معامله در روز

گروه تجاری و سرمایه گذاری شیکاگو (CME) از ارائه درخواست خود در خصوص کسب مجوز دو برابر کردن بیت کوین های آینده مشتریان را به نهاد رگولاتوری آمریکا خود خبر داد.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی نزدک، CME هم اکنون طرح های خود در این خصوص را به کمیسیون تجارت آینده آمریکا ارائه کرده است.
گفته می شود در صورت کسب موفقیت این طرح ها، هر سرمایه گذار سقف قراردادهای خود را از هزار قرارداد در حال حاضر، به ۲ هزار قرارداد افزایش دهد.
گفتنی است، این درخواست شرکت CME در پی رشد پایدار و رو به افزایش قراردادهای آینده بیت کوین مطرح شده که معامله آنها طی ماه های اخیر، رکوردی بی نظیر در این دسته از قراردادها را به ثبت رسانده است.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی نزدک، مقام های کمیسیون تجارت آینده آمریکا پیشتر اعلام کرده اند که ابزارهای تجاری با ریسک کمتر مالی، محدودیتی برای عرضه نخواهند داشت. با توجه به اظهارات این مقامات ارشد، CME امیدوار است بتواند با توجه به مهر تایید کمیسیون تجارت آینده آمریکا بر قراردادهای آینده بیت کوین که گفته می شود از خطر پذیری بسیار کمتری در قیاس با انواع دیگر سرمایه گذاری های دیجیتال برخوردار است، مجوز لازم برای رساندن سقف معاملات این دسته از قراردادها را تا سقف ۲ هزار قرارداد در روز، برای هر مشتری بالا ببرد.
یکی از سخنگویان CME در این خصوص گفت: این یکی از راه هایی است که ما در حال فراهم کردن آن برای مشتریان، تجار سازمانی و دیگر مشتریان فعال خود در زمینه تجارت بیت کوین هستیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از