حساب ویژه شهروندان اروپایی بر روی آینده ارزهای دیجیتال

3 53

بر اساس نظر سنجی های انجام شده از سوی ING بانک، اکثر شهروندان اروپایی معتقدند ارزهای دیجیتال قابلیت استفاده عمومی و عمده در انجام تراکنش ها و خرید های عمومی را دارند.
بر اساس این نظر سنجی که گفته می شود بیش از 1500 شهروند اروپایی از 15 کشور قاره سبز در آن شرکت داشته اند، اعلام شده که 51 درصد از شهروندان اروپایی معتقدند می توان از ارزهای دیجیتال به شکل عمده ای در خریدها و تراکنش های مالی استفاده کرد.
لازم به ذکر است نشریه CoinMap نیز با ارائه گزارشی اعلام کرده که هم اکنون بیش از 15430 فروشگاه بزرگ در سرتاسر جهان ارزهای دیجیتال را به عنوان وجه خرید می پذیرند. البته توزیع این فروشگاه ها در تمامی نقاط جهان به شکلی یکسان نبوده و به عنوان مثال، شهری مانند آرنهم در هلند به عنوان «شهر بیت کوین» شناخته شده و یا استفاده از این ارزها در ژاپن رواج گسترده ای دارند.
ING بانک در گزارش حاصل از نظر سنجی خود آورده است که بیش از 41 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی، توقع بسیار زیادی از ارزهای دیجیتال داشته و در مقابل، 23 درصد از آنها سطح توقعات بسیار کمی از این دسته از ارزها دارند. همچنین بیش از یک سوم شرکت کنندگان در این نظر سنجی اعلام کرده اند که آینده بازارهای مالی در دست ارزهای دیجیتال خواهد بود.

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
3 نویسندگان دیدگاه
شیما ناصرزادهماذا فاذاکروش تهامی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
شیما ناصرزاده
Guest
شیما ناصرزاده

سلام:
سایت میکرو والت خراب شده ؟
چون الان یک هفته شده که پول منو نمیده و فکر کنم در سردر خود سایت به انگلیسی یه چیزایی نوشته که من حالیم نشد

ماذا فاذا
Guest
ماذا فاذا

اگر میخواهید بیت کوین بخرید و یا بفروشید با من تماس بگیرید. همچنین اگر کوین های ثانویه مثل مونرو، دارک، … میخواهید هم در خدمتتون هستم

کروش تهامی
Guest
کروش تهامی

در راستای استفاده از پتاسیل های داخلی من علاقه مند هستم که با دیگر دوستان فعال در زمینه بیت کوین در ارتباط باشم و در صورت امکان حضوری ملاقات کنم. لطفا در صورت تمایل به من پیغام دهید تا کم کم از افراد شناسایی شده یک گروه تشکیل شود.
ممنون