Image default
اخبار

پایگاه مبادلاتی Seed CX، هزینه تراکنش های ارزی خود را به صفر رساند!

پایگاه مبادلات ارزی دیجیتال Seed CX که تنها با مشتریان سازمانی کار می کند، از به صفر رساندن هزینه مبادله مالی ارزی دیجیتال در این پایگاه خبر داد که گفته می شود رکوردی بی نظیر را برای خود به ثبت رسانده است.
Seed CX با انتشار بیانیه ای رسمی در وب سایت خود اعلام کرد که این شرکت در حال کاهش میزان هزینه دریافتی برای مبادلات ارزی آن هم به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ این صنعت است. گفته می شود با اجرای آزمایشی این طرح، حجم مبادلات تجاری در این پلتفرم مبادلاتی تا میزان بسیار زیادی افزایش یافته و همین امر منجر شده تا Seed CX از تمامی رقبای خود مانند Bittrex و جمینی جلو بیوفتد.
«ادوارد وودفورد» از موسسان و مدیر عامل Seed CX نیز در همین راستا اعلام کرد که به شکرانه اجرای این طرح جدید، هم اکنون شرکت می تواند با نگاهی رو به جلو به توسعه حجم مبادلات تجاری خود با شرکای سازمانی با بهترین شیوه اجرایی، پشتیبانی عملیاتی و تکنولوژی داشته باشیم.
لازم به ذکر است Seed CX تا ماه فوریه تنها پلتفرم مبادلات ارزی دیجیتال محسوب می شد که تنها به مشتریان سازمانی خدمت رسانی کرده و در آن زمان مدعی بود که کمترین هزینه را بابت مبادلات ارزی از مشتریان خود دریافت می کند.
وودفورد همچنین پیشتر با تاکید بر اهمیت مشتریان سازمانی برای Seed CX، آنها را زمره مشتریان حرفه ای در مسیر اتخاذ ارزهای دیجیتال دانسته بود. وی همچنین مدعی شده بود که Seed CX عامل اصلی به میدان آوردن مشتریان سازمانی به بازار ارزهای دیجیتال بوده که پیشتر در گوشه گود نشسته بودند و ارتباطی با این بازار نداشتند.

نوشته های مرتبط

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
3 نویسندگان دیدگاه
فرورهرغلام پورپروا هاشمی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
فرورهر
Guest
فرورهر

سلام ممنون از پیشنهاد شما ، ولی من تجربه زیادی ندارم اگر میشه شما محبت کنید کیف پول مناسب از هر لحاظ که شما می تونید رو به من توصیه کنید تشکر

غلام پور
Guest
غلام پور

سلام من الان روز اولیه ک وارد برنامه cryptotapشدم و دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم میشه یکم اطلاعات بدید

پروا هاشمی
Guest
پروا هاشمی

ممنون از مطالبتون