Image default
اخبار بیت کوین

آدرس بیت کوین های با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار دلار، به رکورد جدیدی دست می یابد

داده های منابع حاکی از این است که تعداد آدرس های کیف پول بیت کوین که دارای حداقل ۱۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار هستند، به رکورد جدیدی دست یافته است.

براساس لیست Bitcoin BitInfoCharts ، ۱۵۷٫۲۱۰ آدرس بین ۱۰ تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند.

در اوایل این ماه، گزارش وضعیت شبکه Coin Metrics جدیدترین داده ها را به صورت تاریخی ترسیم کرده بود تا نشان دهد که این دارندگان بزرگ بالاترین تعداد دست یافته اند.

تعداد آدرس های کیف پول بیت کوین که دارای ۱۰ بیت کوین هستند. منبع: CoinMetrics در ۴ سپتامبر ۲۰۱۹

فهرست Bitcoin BitInfoChart نشان می دهد، آدرس هایی که دارای ۱۰ الی ۱۰۰ بیت کوین هستند، بین ۱۴۰۹۴۰ کیف پول منحصربفرد تقسیم شده اند و ارزش آنها بیش از ۴۶٫۱ میلیارد دلار می باشد.

در عین حال، ۱۹۴۲ آدرس، بین ۱۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ بیت کوین دارند که مجموع ارزش آنها بیش از ۴۸٫۲ میلیارد دلار است.

فقط ۴ آدرس وجود دارد که بین ۱۰۰٫۰۰۰ تا ۱ میلیون بیت کوین دارند که ارزش آن در کل ۵٫۳۵ میلیارد دلار است.

نکته قابل توجه اینکه، ۴ آدرس برتر در BitInfoCharts آدرس کیف پول صرافی های متمرکز هستند، به این معنی که هر یک نشان دهنده دارایی های متعلق به ده ها هزار کاربر است که در این صرافی ها نگه داشته می شوند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، پنجمین مورد فقط با یک تراکنش عجیب ۹۴ بیت کوینی در اوایل ماه جاری رخ داده است.

داده های یک نمودار دیگر از BitInfoCharts نشان می دهد که ۲۱۱۸ کیف پول هر کدام به ارزش بیش از ۱۰ میلیون دلار، و ۱۷۲۷۳ آدرس هر کدام به ارزش ۱ میلیون دلار یا بیشتر وجود دارند.

یک درصد آدرس برتر

به موازات داده های دارندگان بزرگ بیت کوین، کاربران ریپل این هفته معیارهای را برای این توکن اتخاذ کردند که نشان داد ۷۰۰۰۰ توکن XRP به ارزش ۱۸۹۰۰ دلار از آنِ تنها ۱ درصد از آدرس های برتر است.

در ماه ژوئن سال جاری، همزمان با اولین نشانه های پایان فصل زمستان ارزهای دیجیتال، کوین تلگراف گزارش داد که تایلر و کامرون وینکلوس، بنیانگذاران صرافی جمینی، شاهد دو برابر شدن ثروت خود بودند. آنها در مجموع ۱٫۴۶ میلیارد دلار بیت کوین داشتند که باری دیگر وضعیت این دوقلوها را تبدیل به میلیاردرهای بیت کوین کرد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments