Image default
اخبار

جاستین سان، از طرح جدیدی برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون خبر داد!

جاستین سان، بنیانگذار ترون اخیرا از طرح جدیدی برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون خبر داده است.

جاستین سان طی چندین توییت چهار روش توسعه را برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون معرفی کرد. گفتنی است که این توسعه ها بیشتر بر روی توزیع درآمدهای سهام دار و مشارکت بیشتر جامعه متمرکز خواهند شد.

مشارکت جامعه

سان عنوان کرد که این شرکت توزیع درآمدهای سهام دار غیرمتمرکز و منصفانه ای را در نظر خواهد گرفت تا مشارکت کاربران از بازیگرانی مانند صرافی ها، کیف پول ها و شرکا بیشتر باشد.

ترون همچنین قصد دارد که به منظور تشویق این جامعه به فعالیت بیشتر و اطمینان از سیستم اقتصادی قوی تر شبکه، نرخ سهام را در سراسر شبکه افزایش دهد و معاملات توزیع شده دارای سود غیر ضروری را کاهش دهد. سان ادامه داد:

۱۲۷ نود با بیشترین رای متناسب با آراءای که دارند، برای هر بلاک پاداش TRX دریافت می‌ کنند. کل پاداش برای یک بلاک برابر با ۱۶۰ توکن TRX می‌ باشد. ما روش های برگشت سرمایه و کسب سود را برای کاربرانی که توکن های خود را در اختیار می‌ گذارند بهبود داده ایم.

بروزرسانی جدید برای شبکه سان

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، به زودی انتظار می رود که ترون یک بروزرسانی را برای شبکه سان که به طور رسمی در ۱۱ آگوست راه اندازی شده است، عرضه کند. گفتنی است که شبکه سان یک راهکار مقیاس پذیری جانبی است که به منظور ارائه ظرفیت مقیاس پذیری نامحدودی برای شبکه ترون طراحی شده است.

علاوه بر این، ظاهرا این راهکار به برنامه های غیر متمرکز اجازه می دهد تا انرژی کمتری مصرف کنند و با امنیت و کارایی بالاتری اجرا شوند.
سان در ماه آگوست عنوان کرد اینکه ارز دیجیتال ترون در صرافی آمریکایی بایننس و کوین بیس لیست شده است، اولویت اصلی و برتر این شرکت وی می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از