Image default
اخبار بیت کوین

قراردادهای آتی بکت عرضه شد، اما قیمت بیت کوین افزایش نیافت!

قراردادهای آتی بیت کوین بکت (Bakkt) ساعاتی پیش در دسترس قرار گرفت اما تاکنون نتیجه‌ی مطلوبی حاصل نشده است. قیمت بیت کوین برای لحظاتی به کانال ۱۰ هزار دلار رسید اما با شروع معاملات در آسیا نتوانست آن سطح را حفظ کند.

تاکنون ۸ بیت کوین مورد معامله قرار گرفته است

چند ساعت قبل قراردادهای روزانه و ماهانه آتی و فیزیکی بیت کوین ساعاتی پیش در دسترس قرار گرفته اما هیچ تغییر چشمگیر یا واکنش بازاری مشاهده نشده است. اولین معامله در دقایق ابتدایی عرضه این برنامه و با بیت کوین ۱۰٫۱۱۵ دلاری انجام شد.

گفتنی است که در زمان نگارش این مقاله، فقط ۸ بیت کوین در قراردادهای آتی ماهانه معامله شده است.

با این حال، این موضوع می تواند به عنوان یک پیشرفت مثبت تلقی شود، زیرا اگر معاملات با نرخ هر ساعت تقریبا یک بیت کوین معامله می‌شود این نرخ، می تواند مبلغی ارزشمند باشد که در طی ماه معامله شده است.

تحلیلگران این صنعت عنوان کرده اند بکت که به صورت فیزیکی ارائه می ‌شود در مقابل سایر قراردادها که به صورت ارز فیات می ‌باشند از چه اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به یاد داشته باشید که بکت با سر و صدا و تبلیغات بسیار همراه است. برخلاف سایر معاملات آتی، بکت به صورت بیت کوین انجام می ‌شود. بیت کوین واقعی پرداخت می‌ شود و خبری از ارز فیات معادل با قیمت بیت کوین نمی‌ باشد. نتیجه این امر، قیمت و نقدینگی بهتر برای بیت کوین است.

بسیار زود است که بگوییم آیا این پیش بینی ها دارای ارزش هستند یا خیر. هنگامی که قراردادها به پایان خود برسند و زمان پرداخت با بیت کوین فرا برسد می‌توان شاهد تحرک در بازار باشیم. سرمایه گذاران نهادی به دلیل ترس از نوسان قیمت بیت کوین شاید تمایل به نگه داشتن بیت کوین فیزیکی نداشته باشند. به همین دلیل است که این سازمان ها از همان اول قراردادهای آتی را ترجیح می‌دهند.

عکس العمل بازار بیت کوین

افزایش قیمت جزیی با عرضه قراردادهای آتی بکت (Bakkt) همزمان، شد به طوری که قیمت بیت کوین به طور موقت از ۹٫۸۵۰ دلار به ۱۰٫۰۸۰ دلار رسید. قیمت این ارز دیجیتال برای ساعاتی در کانال قیمت ۱۰ هزار دلار باقی ماند و سپس کاهش یافت.

عرضه قراردادهای آتی بکت پامپ بزرگی را به همراه نداشت، اما انتظار افزایش قیمت وجود داشت زیرا کسانی که وارد قراردادهای آتی جدید شده اند سرمایه گذاری های خود را به این موضوع اختصاص داده بودند. یکی از معامله گران به نام Cantering Clarck در این باره عنوان کرد:

بکت اساسا نقدینگی را از خرده سرمایه گذاری ها مجددا وارد این عرصه می ‌کند. این موضوع برخلاف نقدینگی معمول بازارهای سنتی است. حال از خود بپرسید چرا قیمت بیت کوین با عرضه بکت باید افزایش یابد؟ کسانی که به بیت کوین علاقه دارند از قبل در این حوزه حاضر می ‌باشند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین به یک قیمت چهار رقمی کاهش یافته بود و در حدود ۹ هزار و ۹۷۰ دلار معامله می شد. وضعیت بازارهای ارزهای دیجیتال نیز قرمز می باشد، زیرا آلت کوین ها در آخر هفته با کاهش زیادی مواجه شدند.

نوشته های مرتبط

6
دیدگاه بگذارید

avatar
6 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
6 نویسندگان دیدگاه
دنیا مقصودلوساشا مکانیپوریا عصمتیسبحان طارمیماریو آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
دنیا مقصودلو
Guest
دنیا مقصودلو

سلام به همه دوستان
یه سوال دارم از اساتید محترم که نقطه شروع صعود بیت کوین حدودا چه تاریخی میتونه باشه ؟
لطفا هم زود پیامم تایید بشه و هم خواهشا زود جواب بدید
خداوکیلی خیلی حالم خرابه از این قیمتها ( دلار و بیت ) .
از لحاظ مالی خیلی گیرم .از طرفی هم دلم نمیاد بیت بفروشم چون میدونم پشیمون میشم
پیشاپیش ممنون از لطف همه دوستان

ساشا مکانی
Guest
ساشا مکانی

اینجور که به نظر میرسه فعلا روند نزولیه موقعیت خرید پلکانی

پوریا عصمتی
Guest
پوریا عصمتی

اگه از ۹۸۰۹ کمتر بشه تا ۹۷۰۰ میاد پایین و اونم اگه رد کنه تا ۹۵۰۰ میریزه!!!

سبحان طارمی
Guest
سبحان طارمی

سلام دوستان من تازه شروع کردم می تونید بگوید بهترین صرافی برای بیت کوین کدام صرافی هست ممنونتون می شم

ماریو
Guest
ماریو

بیت دیگه همینه یکم میره بالا یکم میاد پایین دیگه صعود گاوی نداریم عزیزان..برین ارزهای دیگه رو که اینده دارن و ارزان هستند واسه سرمایه گذاری بخرین البته شانسیه همچی

خالد ایوبی
Guest
خالد ایوبی

سلام بچه هابنظرتون تاژانویه قیمت تا۱۷۰۰۰ میرسه؟