اخبار

استخراج

تجارت

اخبار

WFE خواستار کاهش محدودیت های اعمال شده علیه ارزهای دیجیتال شد

پول ‌شویی ارزهای دیجیتال

فدراسیون جهانی مبادلات مالی (WFE) که نهادی جهانی در زمینه وضع مقررات مربوط به مبادلات مالی محسوب می شود، با ارسال درخواستی به نهاد ناظر بر امور مالی بریتانیا (FCA)، خواستار برچیده شدن محدودیت های اعمال شده در این کشور علیه صنعت ارزهای دیجیتال و مبادلات مالی مربوط به آنها برای سرمایه گذاران خرد شد.
بر اساس این گزارش، WFE این درخواست را در پی مشورت FCA با این نهاد در خصوص وضع مقررات مربوط به منع استفاده از بیت کوین و قراردادهای آینده این ارز دیجیتال و همچنین سایر محصولات و شاخه های صنعت ارزهای دیجیتال صادر کرده است.
این نهاد بین المللی، علیرغم تلاش بریتانیا برای ایجاد محدودیت های بیشتر و وضع مقررات سفت و سخت تر علیه فعالیت ارزهای دیجیتال در این کشور، خواستار برچیده شدن محدودیت های فعلی شده است.
WFE همچنین در جریان این نامه، مواردی همچون اجرایی سازی استانداردهای لازم و فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای فعالیت ارزهای دیجیتال در بریتانیا و همچنین رفع محدودیت های موجود فعلی در زمینه مقابله با این صنعت نوپا را به عنوان راه حل های پیشنهادی جهت مرتفع شدن مشکلات ناشی از فعالیت این دسته از ارزهای در بریتانیا، به FCA ارائه کرده است.
در همین راستا، «ناندینی سوکومار» رئیس WFE در نامه خود به FCA آورده است: در حالیکه سرمایه های دیجیتال از پتانسیل حقیقی زیادی برخوردار هستند، بازار این دسته از ارزها همچنان از مشکلات ناشی از نبود مقررات جامع و مدون رنج می برد. زیر ساخت های مورد نیاز این بازار که نیازمند مقررات جامع است، به حفاظت از مشتریان کمک کرده و همچنین از این بازار رو به رشد نیز حمایت خواهد کرد.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.