راه اندازی گسترده سیستم پرداخت ارزی دیجیتال توسط اپلیکیشن کره ای

0 66

اپلیکیشن پرداخت ارزی دیجیتال Chai کره جنوبی از آغاز همکاری با 13500 فروشگاه پذیرنده ارزهای دیجیتال در سراسر این کشور خبر داد.
بر اساس گزارش منتشر شده در نشریه کوین تلگراف در همین خصوص، قرار است این پروژه در همکاری با استارت آپ Terra و بر روی بلاک چین Terra و در جهت توسعه استفاده و پذیرش ارزهای دیجیتال در فروشگاه های زنجیره ای کره جنوبی کار خود را آغاز کند.
قرار است این پروژه تا پایان سال 2019 میلادی کار خود را آغاز کرده و در حال حاضر چندین فروشگاه زنجیره ای در کره جنوبی از جمله فروشگاه های تحت مدیریت شرکت BGF Retail قرار است در این پروژه مشارکت فعال داشته باشند.
گفته می شود با استفاده از سیستم پرداخت دیجیتال ارزی، مشتریان می توانند از 5 الی 10 درصد تخفیف ویژه خرید با سیستم پرداختی مذکور بهره مند شوند.
در بیانیه صادر شده از سوی شرکت Chai، هفت پلتفرم مالی مبادلاتی دیگر نیز در این پروژه شرکت داشته و مشتریان همچنین می توانند از کارت اعتباری «بیت کوین کارت» خود برای خرید های مبتنی بر ارزهای دیجیتال استفاده کنند. البته استفاده از این کارت اعتباری، از سال 2020 امکانپذیر بوده و در حال حاضر، این کارت اعتباری برای استفاده مشتریان قابل استفاده نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از