یک نهنگ، ۱۳۱۸۰ بیت کوین را در یک تراکنش منتقل کرد!

5 113

در یک تراکنش بزرگ ثبت شده در بلاک چین بیت کوین، 13180 بیت کوین به ارزش بیش از 108 میلیون دلار (با ارزش کنونی) منتقل شد.

یک تراکنش، UTXO (خروجی های خرج نشده) را به یک کیف پول جدید منتقل کرد

این تراکنش موجب برانگیختن توجه بسیاری شده است و برخی معتقدند که این کوین برای فروش آماده شده اند. اما بعضی دیگر بر این باورند که افزایش فعالیت ممکن است به معنای آماده شدن برای افزایشی جدید باشد. این تراکنش به هیچ وجه یک تراکنش غیرمعمول نیست، هر چند انتقال بیت کوین توسط نهنگ ها نادر است.

در تراکنش هایی کوچکتر بین 650 تا 1000 بیت کوین، ارز به صرافی ها منتقل شده بود. این انتقالات پیش بینی ها برای احتمال وجود فشار فروش بیشتر را تقویت کرد.

قیمت بیت کوین پس از عبور از سه ماهه سوم، روند منفی و رو به کاهشی داشته است. در حال حاضر بیت کوین توانسته با اصلاح روند قیمت خود پس از رسیدن به سطح حمایت 7800 دلار، با قیمت بالاتر از 8500 دلار مبادله می شود.

در ماه گذشته، شبکه بیت کوین شاهد یک تراکنش با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار بود که باعث حیرت کاربران شد. کیف پول های متعلق به نهنگ ها به اندازه کافی وجود دارد که هزاران بیت کوین را در خارج از صرافی ها نگهداری می کنند و با جابجایی ارزهای خود، باعث ایجاد دلهره می شوند.

آدرس مورد نظر که آخرین تراکنش یک نهنگ بیت کوین را انجام داده، در رتبه 52 غنی ترین آدرس های بیت کوین قرار دارد. این کیف پول 0.07396 درصد از کل بیت کوین عرضه شده را در اختیار دارد که تقریبا یک دهم موجودی کیف پول صرافی های بزرگ است. این آدرس مربوط به سال 2016 می باشد و بسیار فعال بوده و 121 تراکنش ورودی دارد.

تحلیل های بیشتر بیشتر نشان می دهد که آدرس دریافت کننده‌ی این 13180 بیت کوین در واقع برای تبدیل آن اقدام کرده است. فرستنده مبلغ 1000 بیت کوین را برای اهداف خود منتقل کرده است و یک تراکنش UTXO را به یک آدرس دیگر داشته است.

افزایش دوباره فعالیت شبکه‌ی بیت کوین

فعالیت در شبکه بیت کوین به میزان نسبتاً بالایی رسیده است، به طوری که بالغ بر 800.000 تراکنش در طول روز انجام می دهد. اما انتقال سرمایه ممکن است کمتر باشد. فعالیت بلاک چین ممکن است گمراه کننده باشد ، زیرا تراکنش های خرد با روزهایی که مقدار زیادی ارز منتقل می شوند، متفاوت است.

در روزهای گذشته انتقالات شبکه بیت کوین کمی پایین تر از یک میلیارد دلار بود. در گذشته این شبکه به دلایل فنی، از جمله پروژه هایی که از بلاک های بیت کوین برای تائید اضافی استفاده کره اند، بالاترین فعالیت را به خود اختصاص داده بود. انجام تراکنش های زیاد در شبکه همچنین می تواند ناشی از حملات داستینگ باشد. در این نوع حملات مقادیر جزئی در حد چند ساتوشی به آدرس های مختلف ارسال می شود تا از این طریق ردیابی منابع مالی دشوارتر شود.

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
5 نویسندگان دیدگاه
ثریا نیلیفربود ایزدیافشین جبلیامین اختریهمتا ساروی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
ثریا نیلی
Guest
ثریا نیلی

زمانی که اولین سینما افتتاح شد مردم رفتند فیلم ببینند اخر صحنه یک تانک بود که به سمت مردم میامد همه ترسیدند فرار کردند یک نفر زیر دست و پا کشته شد. الان سینما خودش یک صنعته با هزاران میلیارد دلار سرمایه اول هر چیزی اینجوریه

فربود ایزدی
Guest
فربود ایزدی

سلام دوستانی که میخان بخرند عجله کنند طبق سیگنالها تا ۲۴ ساعت اینده مرز ۹۰۰۰ دلار میرسه

افشین جبلی
Guest
افشین جبلی

سلام یه سوال دارم من یه دستگاه ماینر دارم بعد این یه بیت ک گرفته ولی من نمیدونم چطوری بیارمش بیرون چجوری چیکار کنم توضیح میدید

امین اختری
Guest
امین اختری

به نظر شما کدوم ارزهای دیجیتال مناسب سرمایه گذاری بلند مدت(بالای ۷٫۸سال) هستن

همتا ساروی
Guest
همتا ساروی

سلام اگه رمزکیف پولادراختیارصرافی قراردهیم ممکنه کپی کنه یامقداربیشتربرداره.