ویدئو: اصطلاحات معروف مارکت کریپتوکارنسی (ارزهای دیجیتال)

5 253

در سومین قسمت آکادمی ارزجو به بررسی واژگان معروف بازار کریپتوکارنسی می پردازیم که قرار است در اپیزودهای آینده از آن استفاده کنیم . توجه داشته باشید که ویدیو کامل اپیزودهای آینده ی آکادمی ارزجو دیگر از سوشیال مدیاهای ارزجو منتشر نمی شود و فقط با مراجعه و عضویت در سایت WWW.ARZJOO.COM در دسترس خواهد بود.

 

 

Bitcoin Address: یک عبارت طولانی است که شامل اعداد و حروف درهم می باشد که با ۱، ۳ و bc شروع می شود و کار آن نیز آدرس دادن می باشد. وقتی شما می خواهید برای فردی بیت کوین ارسال کنید باید آدرس بیت کوین آن فرد را داشته باشید.

Bib: که مخفف Bitcoin improvement proposal می باشد و به معنی پیشنهاد بهبود بیت کوین است. از آنجایی که بیت کوین دارای هیچ گونه شرکت و کمپانی ای نیست بنابراین هیچ الگوی مشخصی برای بهبود پیدا کردن آن نیز وجود ندارد به همین دلیل توسعه دهنده ها از سر تا سر دنیا پسشنهادات خود را برای بهبود پیدا کردن بیت کوین تحت عنوان Bib ارائه می دهند و از اینجا به بعد ماینرها و کاربران شبکه هستند که می توانند تصمیم بگیرند که آیا این Bib اجرا شود یا خیر که در خیلی از مواقع نیز به توافق نمی رسند.

 

برای مشاهده متن کامل این ویدئو می توانید اینجا کلیک کنید.

لینک ثبت نام در سایت بایننس

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
5 نویسندگان دیدگاه
تاج دارامیر علیدیجی کالااحمد احمدزادهمحمدپور آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
تاج دار
Guest
تاج دار

دوستان این خیز رو اینبتار واسه تاچ قیمت ۲۰ هزار برمیداره.‌نمودار تحلیلیشو از دو شخص خبره این کار دیدم.‌ولی بازم میگم اینا همش تحلیله تصمیم با خودتون. پرسود باشید

امیر علی
Guest
امیر علی

نمی‌دونم چرا وقتی بیت کوین ارزون میشه یک گروه طبل به دست فریاد خوشحالی اینجا سر میدن.

لطفاً اگر نمی‌تونید درست راهنمایی کنید از اعمال نظر خودداری کنید شاید یکنفر به خاطر نظر شما اقدام به فروش یا خرید بزنه و شما مسئول از دست دادن سرمایش باشید.

دیجی کالا
Guest
دیجی کالا

کی بود سه روز پیش گفت دو روز دیگه میشه ۶۶۰۰دلار؟ 😂😂😂

احمد احمدزاده
Guest
احمد احمدزاده

عزیزان اگر کسی اینجا هست که امروز رو ۱۰۵۰۰ خریده زیر این کامنت یه پیغام بذاره : )))))))))))))))))))))))))))))))))) نفس : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

محمدپور
Guest
محمدپور

با تشکر از ما