Image default
اخبار

بلاک چین Azure مایکرو سافت به بازار آمد

سرویس Azure متعلق به شرکت مایکروسافت، از راه اندازی بلاک چین اختصاصی خود و همچنین توکنی سازی سرویس های مدیریت اطلاعات در شبکه این سرویس خبر داد.
شرکت مایکروسافت با انتشار بیانیه ای رسمی در وب سایت خود از رونمایی رسمی توکن های بلاک چینی Azure و سیستم مدیریت اطلاعات مبتنی بر بلاک چین خبر داده است.
گفته می شود هدف از راه اندازی سیستم بلاک چین در Azure ، ساده سازی تعاریف، ایجاد و مدیریت توکن هایی بوده که بر اساس استاندارد های صنعتی طراحی و ساخته شده اند.
مایکروسافت همچنین از راه اندازی مدل های پیش فرض مورد استقاده برای استفاده همگانی و میزبانی از یک گالری حاوی تم های پیش فرض خبر داده که انتظار می رود به زودی به امکانات این شبکه بلاک چینی تازه وارد افزوده شود.
در بیانیه شرکت مایکروسافت آمده است: ما با استفاده از آخرین امکانات روز، امکان تجربه ایجاد و مدیریت ساده توکن های اطلاعاتی برای دارایی های فیزیکی و یا دیجیتال را با بهره گیری از توکن های بلاک چینی Azure برای مشتریان خود فراهم کرده ایم.
همچنین از دیگر امکانات ارائه شده در بلاک چین Azure ، می توان به تعبیه قابلیت دستیابی به اطلاعات موجود بر روی زنجیره لجر بلاک چین و همچنین دیسکریپت کردن و انتقال آنها از طریق انکریپت سازی اشاره کرد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments