Image default
بیت کوین

میزان سختی این بازی مستقل با بالا و پایین رفتن ارزش بیت کوین تغییر می کند

بیت کوین در ماه های اخیر به یکی از داغ ترین واژه ها در فضای مجازی تبدیل شده است. بازی مستقل Imperatum که هم اکنون در مرحله Early Access روی استیم قرار دارد، کار جالب و جدیدی را در مورد موضوع سختی بازی انجام داده است.

این بازی دارای سیستم سختی هوشمندی است که میزان آن با بالا و پایین رفتن ارزش بیت کوین تغییر می کند. در صورتی که این پول مجازی رمز گذاری شده، ارزش بیشتری پیدا کند، سختی بازی بالا رفته و در صورت سقوط ارزش آن، بازی نیز آسان تر خواهد شد.

در حالتی که ارزش بیت کوین در حال صعود است، بازی دشوارتر می شود اما امکان غارت منابع برای شما بیشتر و بهتر خواهد شد و ازای آن باید با دشمنان سخت تر مبارزه کنید.

این ایده جذاب، باعث می شود تا ارزش بیت کوین در زمان های متفاوت، گیم پلی بازی را تغییر داده و وضعیت سرگرم کننده ای را رقم بزند. اگر قیمت بیت کوین به مقدار زیادی سقوط کند، قطعاً بازی بسیار آسان خواهد شد اما این موضوع برای هیچ کسی مناسب نیست و در این صورت هیچ غارتی در بازی وجود ندارد.

بیت کوین و بازی مستقل

این روش جذابی است که باعث می شود تا رسانه های زیادی در مورد این بازی شروع به نوشتن کنند و همین موضوع افراد بیشتری را با بازی Imperatum خواهد کرد.

با توجه به بزرگی بی حد و اندازه استیم و تعداد عناوینی که هر روزه در آن منتشر می شوند، شناساندن یک بازی مستقل به کاربران این پلتفرم مجازی کار سختی است و در بسیاری از روند ها، روش های جذب مخاطب به درستی کار نمی کنند اما این بازی به ساده ترین روش، به هدف خود در این زمینه رسیده است.

البته امیدواریم تا این بازی در آینده ای نزدیک بیشتر به دلیل سرگرم کننده بود و المان های جذاب دیگری که در خود جای داده است، شناخته شود و تنها دلیل شهرت آن، پول مجازی بیت کوین نباشد.

شما می توانید از این جا به صفحه استیم بازی دسترسی پیدا کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از