Image default
بیت کوین

بازگشت قیمت بیت کوین به کانال بالای ۸۰۰۰ دلار

افزایش چشمگیر حجم معاملات و ارزش قیمت بیت کوین

داده های حاصل از صرافی Bitfinex نیز حاکی از آنند که حجم معاملاتی بیت کوین تنها در چهار ساعت با افزایش چشمگیری از ۴٫۹ میلیون به ۱۲٫۶ میلیون دلار رسیده و به عبارتی بیش از دو برابر شده است.

در مقایسه با قیمت ۱۷۰۰۰ دلاری بیت کوین در ژانویه امسال، قیمت حال حاضر این رمز ارز ۵۳ درصد کمتر است، ولی می توان امیدوار بود که افزایش قیمت کنونی بار دیگر شور و شوق را به مارکت کریپتوکارنسی برگرداند.

نظر شما چیست؟ آیا افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالای ۸۰۰۰ دلار نوید بخش روز های بهتر برای این رمز است؟ تاثیر وضعیت کنونی قیمت بیت کوین بر قیمت سایر آلت کوین ها را چگونه ارزیابی می کنید؟

از این پس با بخش اختصاصی اخبار روزانه ارزجو همراه باشید. نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را نیز از طریق بات تلگرام، توییتر، اینستاگرام و فیس بوک با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود. داده های مربوط به بازار و ارز های رمزنگاری شده فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده اند و نباید به عنوان مشاوره تجاری مورد استفاده قرار گیرند.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از