Image default
اخبار

Bakkt پلتفرمی جهانی و اکوسیستمی برای دارایی های دیجیتال

Bakkt، طرحی برای مشارکت بیشتر سرمایه گذاران در حیطه بلاک چین

انتظار می رود که اکوسیستم Bakkt، مشمول بازار های قانونی و سیستم های انبارشی شود و همراه با اینها، اپلیکیشن های کاربران را نیز در خود جای دهد. اولین کاربرد این اکوسیستم برای معامله و تبدیل بیت کوین به پول کلاسیک است. اپلیکیشن های پول های مجازی همزمان با فراهم آمدن چارچوب های قانون گذاری و افزایش سرمایه گذاری در بلاک چین، به توسعه خود ادامه می دهند. Bakkt طوری مهندسی شده که به بازار های دارایی های دیجیتال کمک می کند که با امنیت و کارایی بیشتری به رشد و توسعه خود ادامه دهند.

اظهارات مدیر عامل Intercontinental Exchange

Jeffery C Sprecher، بنیان گذار و مدیر عامل Intercontinental Exchange گفت: “هدف ما از کنار هم گذاشتن زیرساخت های ارتباطی و قانونی با اپلیکیشن های سازمانی و مصرف کننده ای برای دارایی های دیجیتال، اعتماد سازی در زمینه دارایی ها در مقیاس جهانی است و این کار، سازگار با سوابق ما می باشد که در جهت ایجاد شفافیت و اعتماد سازی برای بازار های بی قانون قبلی بوده است.”

Bakkt پلتفرمی جهانی و اکوسیستمی برای دارایی های دیجیتال
Bakkt

Bakkt با ایجاد امنیت، کارایی و کاربرد بیشتر، روزنه ای را برای مشارکت هر چه بیشتر افراد فراهم می کند و این پلتفرم به تسریع نوآوری در این صنعت کمک شایانی خواهد کرد.

در این میان Starbucks نقش اصلی را در فراهم آوردن اپلیکیشن های قانونی و مورد اعتماد ایفا کرده و به Bakkt در این زمینه کمک خواهد کرد. Bakkt هم اکنون در حال آماده سازی است و جزئیات بیشتر در مورد آن، در هفته های آینده منتشر خواهد شد. هدف این پلتفرم این است که مصرف کنندگان و نهاد ها را قادر سازد که به طور مداوم به خرید، فروش، ذخیره و خرج دارایی های دیجیتال بپردازند.

رعایت کردن جانب احتیاط

این گونه اظهارات در مورد پدیده های نو ظهور با ریسک و خطرات زیادی توام هستند و همیشه باید در توجه به آنها احتیاط را در نظر گرفت زیرا هیچ گونه سوابقی در گذشته برای آنها وجود ندارد که با استفاده از آن سوابق به خوبی اوضاع را تحلیل کرد. عامل های زیادی ممکن است بعد از تاریخ اعلام این گونه اظهارات مطرح شوند که کلا فضا و عملکرد را تحت تاثیر قرار داده و دگرگون کنند.

نظر شما چیه؟ آیا این پلتفرم به اهداف خود خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه های مطرح شده در این مقاله مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به ارزجو نسبت داده شود. 

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه