ورود شبکه اجتماعی Taringa به بازار ارز دیجیتال/هدیه ۲۷ میلیون سکه پایدار به کاربران

10 32

Taringa، شبکه اجتماعی پر طرفدار آمریکای لاتین از همکاری با شرکت بلاک چینی MakerDAO و تولید کننده کیف پول های الکترونیکی Airtm برای تولید و انتشار سیستم ارزهای پایدار برای ارائه به 27 میلیون کاربر خود خبر داد.
بر اساس خبر رسمی منتشر شده از سوی Taringa، این پروژه نخستین بار روز جمعه و در جریان برگزاری اجلاس بلاک چین «لاتام» در شهر مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک اعلام شده است.
گفته می شود فاز نخست این پروژه تحت عنوان Taringa! Pioneers اجرا شده که در جریان آن، کاربران امتیاز عضویت در پلتفرم پیشنهادی این شبکه اجتماعی انجام شده و در مرحله بعد، این امتیازها به ارزهای با ثبات DAI مبتنی بر بلاک چین اتریومی شرکت MakerDAO تبدیل خواهند گشت.
Taringa تاکید زیادی بر پتانسیل برنامه خود برای ارائه سکه هایی پر ثبات و امن و در عین حال کاملا مستقل از دخالت دولت کرده است.
گفتنی است شبکه اجتماعی Taringa از جمله محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سرتاسر آمریکای لاتین بوده و کاربران زیادی در کشورهایی چون آرژانتین و ونزوئلا دارد.
اما شرکت Airtm نیز که در این پروژه بزرگ بلاک چینی مشارکت داشته و قرار است ارزهای فیات کاربران را به ارز دیجیتال تبدیل کند، اهمیت اجرای این پروژه را بسیار بالا توصیف کرده و آن را کمکی به بهبود اقتصاد آمریکای لاتین و نظام پولی این منطقه خوانده است.
البته این نخستین بار نیست که شرکت Taringa اقدام به فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال کرده است. این شرکت پیشتر در سال 2015 نیز با شرکت تولید کیف پول الکترونیکی Xapo برای راه اندازی سیستم توزیع سود مبتنی بر بیت کوین همکاری کرده است.
Taringaدر حقیقت یک شبکه اجتماعی آرژانتینی است که برای مقابله با فیس بوک به عنوان یک شبکه اجتماعی انگلیسی زبان تاسیس شد و هدف از راه اندازی آن نیز، کمک به توسعه هر چه بیشتر فرهنگ و زبان اسپانیایی آمریکای لاتین در بین مردم این منطقه بوده است.

10
دیدگاه بگذارید

avatar
10 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
0 نویسندگان دیدگاه
علی دشتیخنجریعزیزیخاموشیطالبی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
علی دشتی
Guest
علی دشتی

مثل فیس بوک اینم یاد گرفت

خنجری
Guest
خنجری

این شبکه اجتماعی تو ایران فیلتره و نمیشه اصلا اکانتم ساخت توش

عزیزی
Guest
عزیزی

قشنگ معلومه داره کل کل میکنه با فیس بوک

خاموشی
Guest
خاموشی

این برنامه مثل فیس بوکه و ایسنتا هستش . مردم پست میزارن توش

طالبی
Guest
طالبی

این هدیه از همین ارز هاست یا هدیه دیگه ای در نظر داره ؟

رضایی
Guest
رضایی

این حتما تو ایران تحریمه دیگه طبق معمول

مهدی
Guest
مهدی

میشه تو ایران نصبش کرد ؟ این هدیه بعدش به ما هم میرسه ؟

علایی
Guest
علایی

ارز جدید ارائه داده ؟ یا مخصوص خودش هست ؟

ضیایی
Guest
ضیایی

برنامه چی هستش که این همه طرفدار داره ؟ مثل اینستا یا تلگرامه ؟

سولتی
Guest
سولتی

هدیه به همه کاربراش میده ؟