معرفی یک محصول تحلیل ارزهای دیجیتال توسط Crypto Briefing و کوین‌مارکت‌کپ!

15 23

طبق گزارش کوین تلگراف، پلت فرم ارزیابی ارز دیجیتال Crypto Briefing و پلتفرم داده ها و اطلاعات بازار ارزهای دیجیتال کوین مارکت کپ قصد دارند تا به طور مشترک یک محصول تحلیل ارزهای دیجیتال جدید به نام Simetri را راه اندازی کنند.

Symetri به منظور اطمینان از شفافیت و اطمینان از داده های دفتر سفارش صرافی های ارزهای دیجیتال طراحی شده است، این محصول، همچنین تحلیل عمیق بنیادی و یک دید بی طرفانه نسبت به پروژه های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. گفتنی است که Symetri در پروفايل‌ های ارزهای دیجیتال در سایت کوین‌ مارکت‌ کپ جای‌گذاري خواهد شد.

به ویژه اینکه، Symetri عناصر اساسی یک پروژه را مانند اکوسیستم تکنولوژی، ابزار، توسعه، پشتیبانی، و عوامل مختلف دیگری که به یک پروژه سالم و پایدار کمک می کند، مورد ارزیابی قرار خواهد داد.  کریلین چان (Carylyne Chan)، مدیر کل بازاریابی کوین مارکت کپ عنوان کرد:

ترکیب SIMETRI و کوین مارکت کپ نشان دهنده‌ی یک مسیر مثبت برای استانداردسازی داده های رمزنگاری است. استانداردسازی داده ها یک عامل کلیدی در حصول اطمینان از این مسئله است که می توانیم اطلاعات بیشتری را به طور مداوم در اختیار مردم قرار دهیم. منابع داده های قابل اعتماد، یک نکته اساسی در بازارهای مالی سنتی هستند و با رشد و بلوغ ارزهای دیجیتال، آنها نیز به داشتن چنین منابعی نیاز دارند.

در ماه می، کوین مارکت کپ از صرافی های ارزهای دیجیتال خواست تا داده های دقیقی را به منظور بهبود شفافیت اطلاعات موجود در این پلتفرم در اختیار آنها قرار دهند. در آن زمان، کوین مارکت کپ به همه ی صرافی های لیست شده اولتیماتوم داد و آنها را تهدید کد که در صورتی که قادر به ارائه دقیق داده های خود نباشند از لیست این پلتفرم حذف خواهند شد.

بر اساس یک تحلیل اختصاصی از کوین تلگراف که در اواخر ماه ژوئن منتشر شد، 70 درصد از صرافی ها گزارش دادند که اطلاعات دقیقی را به کوین مارکت کپ ارائه داده اند.

15
دیدگاه بگذارید

avatar
15 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
0 نویسندگان دیدگاه
مدیری(:!!!!!!!!چمرانی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
مدیری
Guest
مدیری

صرافی های ارزهای دیجیتال هم از این محصول دارن ؟

(:
Guest
(:

محصول تحلیل که بشه مشکلات قشنگ نصف میشن

!!!!!!!!
Guest
!!!!!!!!

من نفهمیدم چی شد !!!!!!!!!

چمرانی
Guest
چمرانی

میشه یه صرافی مطمئن معرفی کنین

ناشناس
Guest
ناشناس

کمپانی هستش ؟

شکوفه
Guest
شکوفه

این گزارش رو فقط از ضرافی ها گرفتن ؟

فراشیانی
Guest
فراشیانی

به صورت متمرکز هست یانه ؟

لاروبی
Guest
لاروبی

کوین مارکت کپ از صرافی های ارزهای دیجیتال میشه تهیه کرد ؟

شورشی
Guest
شورشی

کوین مارکت چیه ؟

غلامی
Guest
غلامی

پلتفرم یعنی چی ؟

جهانی
Guest
جهانی

بلاک چین هم ازش استفاده میکنن

قدرتی
Guest
قدرتی

مارکت ها هم اومدن تو بازار

دلیلی
Guest
دلیلی

کوین مارکت رو میشه توضیحی بدین ؟

عرفانی
Guest
عرفانی

بیت کوین و لایت کوین با هم چه فرقی دارن ؟

شهاب
Guest
شهاب

مارکت ارزیه ؟