بانک آمریکایی خواستار مسدود سازی حساب های Tether شد

2 24

به گزارش کوین دسک، بانک آمریکایی Metropolitan Commercial Bank از شرکت منتشر کننده ارزهای پایدار Tether درخواست کرده تا حساب های بانکی خود در این بانک را مسدود نماید.
گفته می شود Tether و شرکت های زیر مجموعه این صادر کننده ارزهای پایدار دیجیتال، برای مدتی بیش از شش ماه چندین حساب در بانک Metropolitan Commercial Bank داشته اند که اکنون بانک مذکور در پی درخواست واصل شده به این بانک در سال 2018، اقدام به مسدود سازی این حساب های بانکی نموده است. یک مقام ارشد Metropolitan Commercial Bank در گفتگو با کوین دسک در خصوص این تصمیم گفت که حساب های بانکی متعلق به Tether و شرکت های زیر مجموعه آن، مدت هاست که گردش مالی و فعالیت خاصی نداشته اند.
این مقام ارشد گفت: Metropolitan Commercial Bank همکاری خود با حساب های مالی متعلق به شرکت های Tether، BitFinex و Digfinex که فعالیت بسیار ناچیزی نیز داشته اند محدود کرده و از این شرکت ها خواسته تا حساب های خود را تا پیش از 5 ماه دیگر ببندند.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی کانون وکلای نیویورک که در آن به دستکم 30 گزارش منتشر شده در همین خصوص پرداخته شده، دو شرکت Tether و Bitfinex متهم به کلاهبرداری 850 میلیون دلاری از مشتریان خود در این دو شرکت شده اند که پرونده مربوط به آن نیز در حال حاضر در دادگاه ایالتی نیویورک در حال رسیدگی است.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
0 نویسندگان دیدگاه
علی محمدیعرفان علیرضایی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
علی محمدی
Guest
علی محمدی

مسدود کنن خو چی میشه ؟ چرا اینا همش دنبال مسدود کردن و حذف کردن هستن

عرفان علیرضایی
Guest
عرفان علیرضایی

منظور از ارز های پایدار چیه ؟