Image default
اخبار

آغاز توکنی سازی مبادلات بازار مسکن آلمان با استفاده از اتریوم

سازمان فدرال نظارت بر امور مالی آلمان از تصویب طرح راه اندازی ساز و کار استفاده از ارز دیجیتال اتریوم در امور مربوط به مبادلات ملکی در این کشور خبر داد.
بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی این سازمان در وب سایت خود، از این پس تمامی مبادلات ملکی انجام شده در آلمان تا سقف مبلغ ۲۵۰ میلیون یورو را می توان با استفاده از این ساز و کار رسمی معرفی شده از سوی دولت این کشور آن هم به صورت کاملا مستقل از ساز و کار بانکی انجام داد.
گفته می شود این اقدام دولت آلمان در راستای حمایت از استاندارد سازی و قانونمند کردن ابزارهای مالی نوین جهت انجام مبادلات ملکی در سرتاسر جهان صورت گرفته است.
شرکت Fundament Group که مسئولیت صدور اوراق مالی مبتنی بر اتریوم جهت استفاده در مبادلات ملکی آلمان را بر عهده گرفته، ابراز امیدواری کرده که این اقدام مثبت دولت بتواند به افزایش جریان مالی در بخش سنتی بازار مسکن کمک کند. لازم به ذکر است این نخستین مجوز صادر شده از سوی سازمان فدرال نظارت بر امور مالی آلمان جهت استفاده رسمی از ارزهای دیجیتال محسوب می شود.
در همین راستا، «فلوریان گلتز» معاون مدیر عامل Fundament Group گفت: به عنوان نخستین شرکت دریافت کننده مجوز رسمی از سازمان فدرال نظارت بر امور مالی آلمان برای استفاده از اوراق مالی مربوط به مبادلات ملکی این کشور، بسیار مسروریم که خبر ورود به فرآیند استفاده از «توکن امنیتی مسکن» در این کشور را اعلام نماییم و این در حالیست که در حال فراهم کردن توکنی سازی دیگر سرمایه های جذاب برای بازار در این بخش هستیم.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه