Image default
اخبار

نامه سرگشاده ریپل به دولت آمریکا به‌منظور قانون‌گذاری منصفانه در خصوص ارزهای دیجیتال!

شبکه‌ی پرداختی مبتنی بر بلاک چین ریپل پیش از برگزاری جلسه‌ی دادرسی کنگره آمریکا در خصوص قانون‌گذاری ارزهای دیجیتال، نامه‌ای سرگشاده‌ را خطاب به قانون گذاران ایالات متحده به امضا رساند.

به دنبال نظرات مختلف این کنگره‎ در خصوص لیبرا و سایر ارزهای دیجیتال، برد گارلینگ‌هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل از واشنگتن خواست تا در رویکرد خود نسبت به ارزهای دیجیتال منعطف باشد.

در این نامه که به سایر نگرانی های اخیر گارلینگ‌هاوس نیز اشاره شده است، آمده:

بسیاری از افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک ‎چین، مسئول هستند. ما نسبت به قوانین ایالات متحده و جهان مسئول هستیم. ما مسئول خدمت به جامعه هستیم.

ریپل، یکی از مالکین اصلی XRP است و این توکن برای انجام پرداخت ‌های شبکه و پروژه‌ های مرتبط با آن مورد استفاده قرار می گیرد.

گفتنی است؛ این شبکه مورد توجه همه‌ی بانک ها در سرتاسر جهان قرار گرفته است، چرا که بیشتر آنها مشتاق کاهش هزینه های تراکنش های بین‌المللی هستند.

در ضمن، این شرکت و مدیران آن اغلب درگیر بحث و جدال‎ های عرصه‎ی ارزهای دیجیتال بوده اند که دلیل آن هم وجود سوالاتی پیرامون رابطه‎ی ریپل و XRP و نیز اختلافات موجود برسر عدم تمرکز شبکه‌ی آن بوده است.

به نظر می رسد که در ادامه‎ی این درخواست، گارلینگ ‎هاوس به تحسین بانک مرکزی و سیاست ‎های پولی دولت، چیزی که بیت کوین برای مقابله با آن طراحی شده، پرداخت.

وی همچنین اعتماد را به عنوان یکی از مؤلفه های اساسی برای پذیرش گسترده‎تر ارزهای دیجیتال عنوان کرد و بیت کوین را نمونه‎ی موفقی از ارزهای دیجیتال دانست، زیرا هم بر پایه‎ی ریاضیات بوده و هم نیاز به وجود واسطه برای انجام تراکنش را حذف کرده است. گارلینگ‎‌هاوس ادامه داد:

ما نقش حیاتی بانک ‌های مرکزی در صدور ارز و تعیین سیاست ‎های پولی را با پویایی پیچیده‌ی اقتصاد دنیای امروز مقایسه نمی‌ کنیم. قرن‎ هاست که دولت‎ ها به خوبی از پس این کار برآمده اند، زیرا مهم‎ترین اصل پذیرش هر ارزی اعتماد است.

در پایان، گارلینگ هاوس عنوان کرد که عملکرد این کشور در واکنش به این بخش نوآورانه در کانون توجه بین المللی قرار گرفته است، وی افزود:

ما از شما می خواهیم تا از قوانینی حمایت کنید که به شرکت ‎های آمریکایی که از این فناوری بهره می ‌برند، آسیبی نرسد. همچنین از شما می ‎خواهیم که ارزهای دیجیتال را بر اساس تفاوت ‎های اساسی آنها طبقه ‌بندی کنید و تر و خشک را با هم نسوزانید.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، این هفته، قانون گذاران ایالات متحده مجدداً به بحث و تبادل نظر در مورد سیاست های حوزه‌ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین شرکت خواهند پرداخت. گفتنی است؛ این جلسه ویژه که قرار است در آن در خصوص بررسی چارچوب های مقرراتی برای ارزهای دیجیتال و بلاک چین بحث شود، امروز برگزار می شود.

نوشته های مرتبط

۳ دیدگاه

حمزه پور مرداد ۹, ۱۳۹۸ at ۱۴:۰۴

کیف پولrippex آیا کیف پول انن و معتبری برای رپل هست ؟دانلودش کنیم

پاسخ
هومن مرداد ۹, ۱۳۹۸ at ۱۳:۱۲

سلام به همه میخوام ریپل بخرم به پول ایران امکانش هست کدوم صرافیا انجامش میدن

پاسخ
سعداله مرداد ۹, ۱۳۹۸ at ۱۳:۱۰

خواستم بدونم از کجا میتونم کیف پول لجرنانو تهیه کنم!؟؟

پاسخ

ارسال دیدگاه