Image default
اخبار

تولید کیف پول سخت افزاری ضد آب و آتش توسط شرکت بزرگ اتریشی

شرکت اتریشی Youniqx Identity AG از توسعه و بهبود کیف پول فیزیکی خود خبر داد. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این شرکت، این کیف پول جدید که Chainlock نام دارد، قادر به ذخیره کلیدهای خصوصی جهت ایجاد دسترسی به کیف پول های ارز دیجیتال دیگر خواهد بود. گفته می شود این ابزار جدید تولید شرکت Youniqx Identity AG اتریش قادر به ساخت کلیدهای خصوصی بوده و کاملا ضد آب و آتش است.
Chainlock قرار است به زودی توسط شرکای تجاری شرکت اتریشی مذکور در کشورهای دیگر همچون سنگاپور و یا اروپای مرکزی توزیع شود.
لازم به ذکر است شرکت «خانه چاپ دولت اتریش» به عنوان شرکت مادر و مالک اصلی Youniqx Identity AG، متخصص در ساخت و ایجاد اسناد هویتی بسیار مهم مانند چاپ پاسپورت اتریش برای شهروندان این کشور را بر عهده دارد. سابقه این شرکت دولتی در چاپ اسناد هویتی به بیش از ۲۰۰ سال می رسد که از جمله قدیمی ترین شرکت های این صنف در جهان محسوب می شود.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی نشریه کوین تلگراف، شرکت دایملر که مالک برند مرسدس بنز آلمان به حساب می آید نیز از آمادگی خود برای شراکت با بلاک چین اروپایی Riddle & Code جهت راه ساخت و راه اندازی یک کیف پول سخت افزاری ویژه استفاده در اتومبیل های تولیدی این شرکت خبر داده است.
در همین راستا، شرکت زیمنس به عنوان یکی دیگر از غول های صنعتی آلمان نیز هفته گذشته از آمادگی خود برای مشارکت در پروژه های بلاک چینی خبر داده است. به ویژه، زیمنس در نظر دارد از سیستم بلاک چین در پروژه های بخش حمل و نقلی خود استفاده کند.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه