چارلی لی: توسعه LTC در حال پیشرفت است، اما آیا سرمایه گذاران سرخورده هستند؟

0 68

لایت کوین به دنبال رویداد نصف شدن پاداش استخراج اخیر خود که در نهایت تاثیر اندکی بر عملکرد قیمتی آن داشت، با ترس، شک و تردید سرمایه گذاران مواجه شده است که این امر در نهایت منجر به بروز بحث جنجال برانگیزی در مورد اینکه آیا لایت کوین در سال 2019 هیچ هیچ پیشرفتی در کد خود در گیت هاب (GitHub) دارد یا خیر شده است.

حالا چارلی لی، بنیان گذار لایت کوین، در تلاش است تا فضای نگرانی هایی که اخیرا در توییتر به وجود آمده است را از بین ببرد. اما ممکن است سرمایه گذاران از این ناپایداری و افت قیمت سرخورده شوند که می تواند منجر به خروج آنها از سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال محبوب شود.

چارلی لی مدعی است که توسعه لایت کوین پویا و مناسب است

چارلی لی در توییت اخیر خود برای سرمایه گذاران توضیح داد که در حال حاضر دو عامل باعث ترس و نگرانی شده است. وی خاطرنشان کرد: عامل اول این است که لایت کوین در سال 2019 هیچ پیشرفتی در کد خود در گیت هاب نداشته و باعث می شود که این برداشت حاصل شود که کاری در سال جاری در مورد این ارز انجام نشده است. عامل دوم این است که گفته می شود در روی شاخه اصلی پروژه کاری صورت نگرفته است. وی گفت:

اخیرا شک و نگرانی های زیادی پیرامون لایت کوین به وجود آمده که لایت کوین پیشرفتی در کدهای خود نداشته است. وقتی به گیت هاب لایت کوین نگاه می کنیم به نظر می‌ رسد که کاری در سال 2019 صورت نگرفته است. در واقع دو دلیل وجود دارد که چنین مسئله حتی با وجود اینکه ما در حال توسعه هستیم به نظر می رسد.

همانطور که در ابتدا گفته شد، دلیلی که لی برای واضح نبودن پیشرفت کار در لایت کوین ارائه داد این است که بیشتر به روزرسانی های اعمال شده در لایت کوین، ابتدا و در اصل برای بیت کوین بوده است و به این ترتیب فقط تاریخ های به روز رسانی و توسعه تغییر کرده است.

اگر چه در واقع، اگر گیت هاب را بررسی کنید، به نظر می رسد ما در ماه مه سال 2019 روی جدیدترین لایت کوین کُر کار کردیم و آن را منتشر کردیم، اما بیشترین کار در سال 2018 انجام شده است. بنابراین ممکن است به نظر برسد توسعه دهندگان لایت کوین در طول سال کاری انجام نداده اند.

آیا سرمایه گذاران لایت کوین به دنبال دلیلی هستند برای خروج از سرمایه گذاری خود هستند؟

اگر چه مشخص است که ترس و نگرانی های پیرامون لایت کوین کاملا بی پایه و اساس است، اما باید توجه داشت که بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است به دنبال دلیلی برای خروج از لایت کوین باشند، زیرا افزایش قیمت لایت کوین پس از نصف شدن پاداش استخراج بسیار ناچیز بوده است.

علاوه بر این، اگرچه بسیاری از افراد تصور می کردند که قیمت لایت کوین در نتیجه رویداد نصف شدن پاداش، افزایش می یابد. اما در حال حاضر لایت کوین با قیمت حدود 88 دلار مبادله می شود که بسیار پایین تر از بالاترین قیمت سه ماهه خود در سطح 144 دلار است.

با فرض این که قیمت لایت کوین با توجه به آشفتگی بازار ارزهای دیجیتال همچنان در حال کاهش است، این احتمال بسیار زیاد است که سرمایه گذاران به دلیل همبستگی معکوس اخیر بین بیت کوین و آلت کوین ها، سرمایه خود را از لایت کوین و آلت کوین ها خارج کرده و آن را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از