Image default
اخبار

تلگرام از اتصال شبکه اتریوم به بلاک چین TON خبر داد

شبکه آزاد تلگرام موسوم به TON که این روزها به یکی از جنجالی ترین موضوعات موجود در بازار ارزهای دیجیتال جهان تبدیل شده، از ایجاد دسترسی برای توسعه دهندگان نرم افزاری جهت اتصال قراردادهای هوشمند ارزی خود به این بلاک چین خبر داد.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی نشریه کوین دسک در همین خصوص، نرم افزار استارت آپی TON Labs که تحت نظر و مدیریت تلگرام به فعالیت می پردازد، به توسعه دهندگان نرم افزاری پیشنهاد کرده که از Solidity برا توسعه این بلاک چین استفاده کنند. از این زبان برنامه نویسی اساسا برای توسعه قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم استفاده می شود.
در گزارش مذکور آمده است این ابزار به توسعه دهندگان اجازه خواهد داد تا قراردادهای هوشمند اتریومی مبتنی بر TON را به این شبکه متصل کنند، اما مشخص نشده که چه تغییراتی برای کد نویسی در این شبکه باید اعمال شود.
در همین راستا، «الکساندر فیلاتوف» مدیر عامل و بنیانگذار TON Labs در مصاحبه اخیر خود گفت: این احتمال سخت ترین کار پیش روی ما خواهد بود. این اقدام به جامعه توسعه یافته اتریوم اجازه خواهد داد تا هر آنچه برای شبکه اتریوم نوشته اند را بر روی TON نیز پیاده سازند.
همچنین گفته می شود تلگرام در حال ساخت ابزارهایی دیگر برای توسعه شبکه TON است. لازم به ذکر است یک سرمایه گذار بر روی بلاک چین عمومی «شبکه آزاد تلگرام» (TON) روز گذشته از راه اندازی آزمایشی این شبکه در تاریخ اول سپتامبر سال جاری میلادی خبر داد.
به گزارش روزنامه روسی Vedomosti یک منبع نا شناس که گفته می شود از سرمایه گذاران بر روی این بلاک چین عمومی است، مدعی شده که اطلاعاتی در دست دارد که نشان می دهد راه اندازی آزمایشی این شبکه در تاریخ مذکور انجام خواهد شد. این منبع همچنین تاکید کرده که این اطلاعات را از یکی از شرکت های مشارکت کننده در طراحی و راه اندازی این شبکه به دست آورده است.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از