Image default
اخبار

چارلی لی: بنیاد لایت کوین در مرز ورشکستگی نیست

هنگامی که لایت کوین (LTC) هشتمین سالگرد تولد خود را در ۱۳ اکتبر جشن گرفت، چارلی لی، بنیان گذار آن مجبور شد شایعات ایجاد شده پیرامون آن را از بین ببرد.

لی در توییتر خود نوشت:

شبکه لایت کوین در طول هشت سال گذشته به طور مداوم در حال فعالیت بوده است. در این بازه زمانی بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار لایت کوین به این شبکه منتقل شده‌ است. مشتاقانه منتظر هشت سال آینده و فراتر از آن هستیم.

ما پول کافی برای دو سال آینده را داریم

پس از انتشار این پست، موجی از شایعات در خصوص ورشکستی لایت کوین مطرح شد. لی در پاسخ به این صحبت‌ها نوشت:

بنیاد لایت کوین در مرز ورشکستگی نیست. به دروغ‌ های احمقانه گوش نکنید. ما پول کافی برای دو سال آینده را داریم.

این شایعات از گزارش TrustNodes در هفته گذشته ناشی می شود. این گزارش ادعا می کند درآمد بنیاد لایت کوین از ۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸، به ۷۰ هزار دلار در سال ۲۰۱۹ رسیده است.

در آن زمان، لی با بیانیه ای به این گزارش پاسخ داده بود که این بنیاد با وجود ۲۰۰ هزار دلار در حساب‌های شرکت، سرمایه مورد نیاز را برای یک تا دو سال آینده در اختیار دارد.

وی افزود که چشم انداز مالی این شرکت همچنین با نتیجه نشست لایت کوین که در پایان ماه اکتبر در لاس وگاس برگزار می شود نیز وابسته است.

سخنرانان این نشست عبارتند از چهره های برجسته صنعت ارزهای دیجیتال مانند آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، بنیان گذار Morgan Creek Digital Assets و کتلین لانگ (Caitlin Long)، مسئول کارگروه ویژه بلاک چین ایالت وایومینگ و بابی لی (Bobby Lee)، مدیر عامل سابق و از بنیان‌گذاران صرافی BTCC.

در حال حاضر هر واحد لایت کوین با قیمت حدودی ۵۷ دلار معامله می‌ شود که قیمت فعلی این ارز دیجیتال نسبت به بالاترین قیمت سال ۲۰۱۹ آن، سقوطی ۶۰ درصدی تجربه کرده است.

خود لی در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ و در هنگام بازار صعودی ارزهای دیجیتال، تمام لایت کوین‌های خود را به فروش رساند و درآمد حاصل از آن را اهدا کرد. به گفته وی هدف از انجام چنین کاری از بین بردن تمام منافع شخصی‌ عنوان شد که مانع از تمرکز کامل بر روی تمرکززدایی شبکه می ‌شوند.

در حالی که برخی از کاربران ارزهای دییتال در توئیتر نسبت به این اقدام لی واکنش منفی نشان دادند، برخی دیگر از لی دفاع کردند و به نقش وی در هشدار دادن به سرمایه‌ گذاران در خصوص زیاده‌روی در تبادلات بازار اشاره کردند، زیرا او پیش بینی کرده بود که “بازار خرسی چند ساله” در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ ایجاد می شود.

نوشته های مرتبط

5
دیدگاه بگذارید

avatar
5 موضوعات نظر
0 پاسخ های موضوع
0 دنبال کننده ها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
موضوعات داغ
5 نویسندگان دیدگاه
نکیسا درویشغلامعلیالیاسصدف خادمماکان ضیایی آخرین نویسنده های نظرات
  عضویت  
جدیدترین قدیمی تیرین بیشترین رای
اطلاع از
نکیسا درویش
Guest
نکیسا درویش

سلام آیا امکان انتقال دلار به حساب بلاک چین وجود دارد

غلامعلی
Guest
غلامعلی

بسیار مقاله جامع و مفیدی بود

الیاس
Guest
الیاس

با سلام، مقاله کامل و روان و سلیس و عامه فهم بود
با سپاس فراوان!

صدف خادم
Guest
صدف خادم

سایت شما فوق العاده س

ماکان ضیایی
Guest
ماکان ضیایی

نکته دیگه که اخیرا داغ شده بحث جلوگیری از فیلترینگ تلگرام توسط بلاک چینه ؛ اینکار واقعا شدنیه؟ و به زبان ساده چطور مانع از فیلترینگ میشه؟