Image default
اخبار

آغاز همکاری سامسونگ و ماهیندرا هند در یک پروژه بزرگ مبتنی بر بلاک چین

شرکت بلاک چینی SDS که از زیر مجموعه های شرکت سامسونگ کره جنوبی محسوب می شود، از آغاز پروژه مشترک خود با شرکت ماهیندرا هند برای راه اندازی یک محصوب بلاک چینی با قابلیت ردیابی خبر داد.
بنا به گفته سامسونگ، به جز ماهیندرا که متعلق به هلدینگ بزرگی به همین نام در هندوستان است، شرکت بزرگ آمریکایی Pega نیز قرار است در این پروژه مشترک مشارکت داشته باشد.
از طرف شرکت سامسونگ، پلتفرم مبتنی بر بلاک چین Nexledger Universal در این پروژه مشارکت خواهد داشت و همچنین شرکت Pega نیز قرار است پلتفرم بلاک چینی خود به نام Pega Platform را در این پروژه شرکت دهد. قرار است دو شرکت هندی و آمریکایی مذکور، در قالب پروژه ای مشترک، توسعه و ارتقاء سیستم های زنجیره تامین را بر عهده گیرند.
گفته می شود این پروژه مشترک بزرگ، صنایع مختلفی همچون سیستم های بانکداری و خدمات مالی، بیمه، ساخت، خدمات عمومی و همچنین زنجیره های تامین فعال در بخش لجستیک را به عنوان جامعه هدف خود قرار خواهد داد.
بر اساس بیانیه رسمی صادر شده از سوی سامسونگ، دو شرکت Samsung SDS و Tech Mahindra قرار است در قالب این پروژه، اقدام به توسعه Nexledger در هندوستان و بازارهای جهانی کند. این محصول جدید و بزرگ مبتنی بر بلاک چین، در حقیقت یک پلتفرم بلاک چین خصوصی و هیبرید را به مشتریان خود عرضه خواهد کرد که با استفاده از این پلتفرم، مجموعه های بزرگی شامل ابزارهای نظارت، پیوست های خارجی و سیستم های برنامه نویسی اپلیکیشن های مبتنی بر بلاک چین، در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

بهار مهر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۳۸

BAHBAH CHE ALI

پاسخ
بهار مهر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۳۷

مرسی از مطالب خوبتون

پاسخ
خشایار مهر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۳۶

چه همکاری خفنی خوشم اومد

پاسخ
کریم زاده مهر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۳۶

ایول باحال شد داستان

پاسخ
علی جانی مهر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱۱:۳۵

خوش بحال خودشون.
گمرک ما بخواد یک کالا رو ترخیص کنه ۱ سال طول میده ولی کشور های دیگر روز به روز پیشرفت میکنن.

پاسخ

ارسال دیدگاه