Image default
استراتژی تجارت دانستنی ها سرمایه گذاری منتخب سر دبیر

۴ مرحله قطعی که هر کسی می تواند با آنها ثروتمند شود

هر کسی می تواند ثروتمند شود و باید توجه داشت که تنها کسانی که این مراحل را رعایت کنند، ثروتمند می شوند. هیچ رازی برای یک شبه ثروتمند شدن وجود ندارد اما راه های قابل تکرار و اثبات شده ای هست که می تواند به شما کمک کند. این مطلب بسیار دیوانه کننده است که با وجود کوهی از مدارکی که وجود دارد و نشان می دهد که تمام راه های رسیدن سریع به ثروت، یک کلاهبرداری بیش نیست، باز مردم به این تله می افتند. به عنوان مثال بازاریابی های چند سطحی یا (MLM) از این قبیل کلاهبرداری ها هستند. از این روش متنفرم، بسیار مشمئز کننده است، خیلی خیلی مشمئز کننده است.

علیرغم تمام سرکوب های رسانه ای و مخالفت های دولت و این واقعیت که انتظار می رود شما به طور میانگین ۲۵ هزار دلار از داشته های خود را برای حفظ این “حرفه” هزینه کنید ، MLM ها هنوز موفق شده اند فقط در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۶ میلیارد دلار جمع کنند. این صنعت پر از کلاهبرداری و وعده های تو خالی است. این روش یک طریق کلاهبرداری با عنوان پر زرق و برق پولداری آسان و سریع است. حالا روش هایی که وجود دارد و به شما توصیه می شود را مورد توجه قرار دهید

مرحله اول: پول خود را سرمایه گذاری کنید( راهی هوشمندانه)

تنها مهمترین کاری که می توانید برای بیمه کردن آینده مالی خود انجام دهید همین مسئله است که سرمایه گذاری کنید و هر چه زودتر شروع کنید، ثروتمند شدن راحت تر خواهد بود. این نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی ندارد. هزار سال تجربه شاهد این است که سرمایه گذاری دقیق و درست در سهام می تواند شما را به ثروت برساند. شما می توانید پس از چند ماه کار پر تلاش در بورس، پول خود را چند برابر کنید. توجه کنید، توصیه ما بی گدار به آب زدن نیست. شما باید دانش موضوع را به دست آورید، تجربه اندوزی کنید و شروع به تلاش کنید.

کسب درآمد
ارزهای دیجیتال

شما در ابتدا باید مبلغ کمی را در بورس یا سایر بازارهای مالی مانند ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. آن قدری را سرمایه گذاری کنید که اگر از دست دادید، بتوانید آن را به عنوان یک هزینه معقول برای تجربه اندوزی در نظر بگیرید. به اندازه ای سرمایه گذاری نکنید که همه داشته های خود را از دست بدهید. از هول حلیم در دیگ نیفتید. بدانید هیچ راهی برای ثروتمند شدن آسان وجود ندارد.

قدم دوم: پول خود را مانند یک فرد ثروتمند خرج کنید (آگاهانه هزینه کنید)

از فرومایگی پرهیز کنید. فرومایگی یعنی کوپنی زندگی کردن. یعنی پست زندگی کردن برای پس انداز کردن. خوب غذا بخورید، به سفر بروید و لباس های برازنده بپوشید. همه این ها باید آگاهانه صورت بگیرد. خوب خرج کردن زیاد خرج کردن نیست. هوشمندانه هزینه کردن است. هیچ کسی نمی تواند تشویش و بی نظمی مالی را توصیه کند و اگر کسی گفت زمانی که بدهکارید به مسافرت بروید به عقل وی شک کنید. شما باید نظم مالی داشته باشید.

بدانید که پول شما به کجا می رود. کنترل کاملی بر روی هزینه های خود داشته باشد. خودکارسازی امور مالی داشته باشید. خودکارسازی منابع مالی به شما این امکان را می دهد تا سیستم برای شما کار کند و به جای منفعلانه رفتار کردن، کارهای صحیح را انجام دهید و مرتباً از خود سؤال کنید که آیا پول کافی برای خرج کردن دارید. یا هر ماه صورتحساب کارت اعتباری خود را بگیرید.

پس انداز مدیریت پول ، ارزهای دیجیتال ، سرمایه گذاری
مدیریت پول ، ارزهای دیجیتال ، سرمایه گذاری

و این کار ساده است. در ابتدای ماه، هنگامی که شما چک خود را دریافت می کنید ، بلافاصله پول به جایی می رسد که باید برسد. شما از طریق سیستم های اتوماتیک خود که قبلاً تنظیم کرده اید، مسیر مشخصی را برای درآمد خود دارید. از این طریق شما به صورت خودکار می دانید که:

۵۰ تا ۶۰ درصد درآمد شما صرف هزینه های جاری و بدهی ها می شود. ۱۰ درصد در سرمایه گذاری صرف می شود. ۵ تا ۱۰ درصد از درآمد شما باید پس انداز شود. این هزینه برای سفر، خرید هدیه، زیباسازی فضای خانه و هزینه های غیر مترقبه باید کنار گذاشته شود.

بین ۳۰ تا ۲۰ درصد باقی مانده نیز باید آزاد باشد. بیرون شام بخورید. لباس بخرید یا به خود جایزه دهید

قدم سوم: درآمد پنهان کسب کنید

من در مورد پول نقد دفن شده در جایی از حیاط خلوت شما صحبت نمی کنم – این همان پولی است که می توانید همین حالا از قبض های خود به دست بیاورید. کمتر از موبایل خود استفاده کنید. کمتر از بسته های بیهوده اینترنتی استفاده کنید. از وسایل نقلیه عمومی بیشتر استفاده کنید. با دقت در این هزینه ها شما می بینید که چه میزان زیادی هزینه پنهان دارید که بیهوده از کف شما می رود و شما می توانید آن را در دست خود نگه دارید.

شما می توانید این مرحله را با مرحله یک ترکیب کنید. یعنی می توانید از هزینه های پنهان خود در سرمایه گذاری استفاده کنید. شاید شما بگوئید: مگر چقدر از این راه به دست می آید که بخواهیم با آن سرمایه گذاری کنیم؟ امتحان کنید. آن وقت این را می فهمید که چقدر هزینه تا به حال از دست می داده اید. فقط امتحان کنید تا نتیجه بگیرید.

کسب و کار

قدم چهارم: یک کار جانبی برای خود دست و پا کنید

حالا کم کم به جواب سوال مورد علاقه خود «چگونه پولدار شویم؟» نزدیک می شویم. من همیشه عقیده دارم که محدودیت هایی برای این که شما پول پس انداز کنید وجود دارد ولی برای این که پول بیشتر به دست بیاورید محدودیتی وجود ندارد. اگر می توانید برخی کسب و کارهای آنلاین راه اندازی کنید. اصلا لازم نیست شما کار فعلی خود را رها کنید تا بر روی کار جدید تمرکز کنید.

این یکی از سریعترین راهها برای شروع کار در تجارت است. با استفاده از مهارت ها و استعدادهایی که در اختیار شماست ، می توانید شروع به کار آزاد کنید و منبع ثابتی از درآمد را برای خود ایجاد کنید. یک تجارت آنلاین شما را به میلیون ها نفر می رساند.

راه های زیادی برای یک تجارت آنلاین وجود دارد، مثلا مهارتی که دارید آموزش دهید. محصولی را انتخاب کنید و بفروشید. شیرینی پزی و آشپزی را امتحان کنید. بسیاری راه نرفته پیش روی شما وجود دارد.

بعلاوه می توانید تجارت آنلاین خود را به صورت خودکار انجام دهید ، به محض اینکه کار را بارگذاری کنید، حتی در هنگام خواب بارها و بارها برای شما پرداخت صورت می گیرد. هر تجارت سودآوری با یک ایده آغاز می شود. پیش از شروع هر کاری، فکر کنید و پس از آن اقدام کنید.

۰ ۰ vote
Article Rating

نوشته های مرتبط

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments