Image default
اخبار بیت کوین

مایک نووگراتز: بیت کوین تا قبل از وقوع رویداد هاوینگ ، به ۲۰،۰۰۰ دلار می‌رسد!

بر اساس گزارش های منتشر شده، مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، سرمایه‌ گذار ریسک ‌پذیر و از طرفداران بیت کوین، بر این باور است که بیت کوین (BTC) این توانایی را دارد که تا قبل از وقوع رویداد هاوینگ ، به ۲۰،۰۰۰ دلار حتی بالاتر از آن برسد.

بیت کوین، بهترین برند ۱۱ سال گذشته

نووگراتز در مصاحبه‌ ای با CNBC از بیت کوین را بهترین برند ۱۱ سال گذشته خواند و گفت که سال ۲۰۲۰ سالی خواهد بود که بیت کوین بار دیگر قیمت ۲۰،۰۰۰ دلار را به چالش خواهد کشید. وی عنوان کرد: در حال حاضر، قیمت بیت کوین به شدت در حال صعود است. فکر می‌ کنم تا پایان سال می ‌توانیم شاهد به چالش کشیده شدن بالاترین قیمت ‌های تاریخ بیت کوین باشیم. حتی ممکن است تا زمان هاوینگ به این قیمت‌ ها برسیم.

حقیقتا این امکان وجود دارد که ما تا دو ماه دیگر در چنین موقعیتی قرار گیریم.

بیت کوین نسبت به ابتدای سال میلادی، ۴۵ درصد رشد قیمت داشته است. نووگراتز که مدیرعامل بانک تجاری ارز دیجیتال «Galaxy Digital» است، ضمن اعتراف به اینکه برخی از آلت کوین ‌ها در مدت مشابه بازده بهتری نسبت به بیت کوین داشته ‌اند، اظهار داشت که بیت کوین جایگاه خود را به عنوان یک “ذخیره ارزش منحصر به فرد” تثبیت کرده است.

وی ادامه داد: بیت کوین احتمالاً بهترین برند ۱۱ سال اخیر بوده است. ۲۰۰ میلیارد دلار ارزش بازار برای چند خط کد که فقط ۱۱ سال از عمرش می گذرد، فوق ‌العاده است.

چرا که مردم بر این باورند که در حال حاضر بیت کوین مانند طلا به وسیله ‌ای برای ذخیره ارزش تبدیل شده است، با این تفاوت که ارزش بازار طلا در ۳۰۰۰ سال به ۱۰ تریلیون دلار رسیده است و ارزش بیت کوین در ۱۱ سال به ۲۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

بیت کوین وارد محدوده سبز می شود

در ماه دسامبر و قبل از اینکه بیت کوین روند صعودی فعلی را آغاز کند، نووگراتز عنوان کرده بود که بیت‌ کوین می‌ تواند تا پایان سال به قیمت ۱۲٫۰۰۰ دلار برسد.

این پیش ‌بینی نووگراتز در مقایسه با سایر چهره های شناخته شده صنعت ارزهای دیجیتال، واقع‌ بینانه ‌تر است. تام لی (Tom Lee)، بنیان‌ گذار فاندستریت (Fundstrat)، نیز در اوایل ماه جاری پیش‌ بینی کرده بود قیمت بیت کوین تا آگوست آینده به ۲۷٫۰۰۰ دلار می‌ رسد. دلیل او برای این پیش ‌بینی این بود که طبق تجربه‌ های قبلی، تقاطع قیمت بیت کوین با میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، باعث افزایش تقریبا ۲۰۰ درصدی قیمت بیت کوین می‌ شود.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه