Image default
اخبار بیت کوین

افزایش ۱۷۰ درصدی قیمت بیت کوین در آستانه رویداد هاوینگ!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که قیمت بیت کوین (BTC) به لطف یک رویداد صعودی که قبلاً باعث افزایش ۱۷۰ درصدی قیمت ها شده بود، تنها در دو ماه می تواند ۲۶۰۰۰ دلار برسد.

همانطور که کیت ویرینگ (Keith Wareing)، تحلیلگر Cointelegraph Markets خاطرنشان کرده است، این هفته شاهد صعود و عبور میانگین متحرک ۵۰ روزه بیت کوین از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن و در نتیجه ایجاد تقاطع طلایی خواهیم بود.

نمودار قیمت ۱ ساله بیت کوین با میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه. منبع: TradingView

پدیده مشهور”تقاطع طلایی” یک اتفاق نادر برای صنعت ارزهای دیجیتال است. علیرغم ریزش ۱۰۰۰ دلاری ارزش بیت کوین در روزهای اخیر، ویرینگ در خصوص پتانسیل سود کوتاه مدت اعتقادی به روند نزولی ندارد و معتقد است روند صعودی رخ خواهد داد.

وی در توییتر به طور خلاصه گفت: آخرین باری که این اتفاق افتاد بیت کوین Bitcoin # در کمتر از ۶۰ روز، ۱۷۰ درصد افزایش یافت. ویرینگ افزود: در سطح حدود ۹٫۸۰۰ دلار، بیت کوین در یک مثلث قیمت صعودی به طور کلی سطح حمایت خود را حفظ کرده بود.

این موضوع توسط مایکل ون د پوپ (Michaël van de Poppe)، یکی دیگر از تحلیلگران Cointelegraph Markets نیز تکرار شد. وی در توییر عنوان کرد که بدین ترتیب، ما در محدوده سبز حدود ۹،۴۵۰-۹،۵۰۰ دلار در نوسان بوده ایم و این امر به شدت مورد نیاز بود. وی عنوان کرد:

قبل از اینکه یا به ۱۰۴۰۰ دلار یا به پایین ترین قیمت ۹،۵۰۰ دلار حرکت کنیم همچنان می توانستیم دوره ای از حرکات نسبی آرامی را شاهد باشیم.

علاوه بر این، آخر هفته گذشته شکاف قابل توجهی بین دو زمان معاملات آتی بیت کوین به وجود آورد. از نظر تاریخی، بیت کوین در گذشته متعاقباً این شکاف ها را “پر کرده” است و این موضوع نشان می دهد که در این هفته می تواند شاهد بازگشت به ۱۰٫۵۰۰ دلار باشد. زمان های معاملات روز جمعه با ۱۰٫۴۹۵ دلار بسته شد، در حالی که دوشنبه با کمی کمتر از ۱۰،۰۰۰ دلار آغاز شد.

۳ پیش بینی تاریخی افزایشی قیمت در ۱ ماه

تقاطع طلایی باعث شده است که ویرینگ، سومین چهره برجسته بیت کوین باشد که تنها در این ماه سودهای کوتاه مدت اصلی را پیش بینی کرده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، تام لی، بنیانگذار فاندستریت بر این باور است که به لطف شکست میانگین متحرک ۲۰۰ روزه سطح مقاومت توسط قیمت، بیت کوین می توانسد تا ماه آگوست به ۲٫۷۰۰۰ دلار برسد.

لازم به ذکر است که مایک نووگراتز، یکی از سرمایه گذاران ریسک پذیر نیز عنوان کرده، این امکان وجود دارد که قیمت بیت کوین تا پیش از وقوع رویداد هاوینگ در ماه مه دوباره به رکورد بی سابقه ۲۰٫۰۰۰ دلاری خود برسد.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه