Image default
اخبار بلاکچین

برگزای اجلاس هفته بلاک چین پاریس که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که سازمان دهندگان در پاریس به دلیل شیوع ویروس کرونا، برای برگزاری یک رویداد محلی مهم در صنعت بلاک چین دوباره برنامه ریزی کرده اند.

طبق اطلاعیه ای که چند روز پیش منتشرشد، اجلاس هفته بلاک چین پاریس که در ابتدا برنامه ریزی شده بود تا از تاریخ ۳۱ مارس تا ۱ آوریل برگزار شود، حالا قرار است که در تاریخ ۹ تا ۱۰ دسامبر برگزار شود.

برگزارکنندگان این رویداد، این اجلاس را به دلیل رهنمودهای اخیر که توسط دولت فرانسه صادر شده بود، به تعویق انداختند، چرا که دولت فرانسه حضور در تجمع های بزرگ را که می تواند دامنه و شدت شیوع ویروس کرونا را افزایش دهد، ممنوع اعلام کرده است.

یک رویداد بزرگ ویژه صنعت ارزهای دیجیتال

در این اطلاعیه آمده است که این کنفرانس همانطور که پیش بینی شده بود، برگزار خواهد شد و مکان و نوع طبق برنامه پیش خواهد رفت. علاوه بر این، برگزار کنندگان قول داده اند که سخنرانان بیشتری به لیست دعوت شدگان این رویداد خواهند پیوست.

سخنرانانی که انتظار می رود در این رویداد شرکت کنند، عبارتند از: مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال بایننس و چانگ پنگ ژائو، یکی از بنیانگذاران این صرافی، برونو لو مایر، وزیر امور دارایی و اقتصادی فرانسه، جوتا استینر (Jutta Steiner)، بنیان گذار و مدیرعامل شرکت بلاک چین Parity Technologies، ملتم دمیرورس، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کوین شیرز، ریان سلکیس (Ryan Selkis)، بنیان گذار مسری و بن لوشیتس (Ben Livshits) دانشمند ارشد Brows Browser .

تأثیر ویروس کرونا بر صنعت ارزهای دیجیتال

شیوع ویروس کرونا تأثیر عمده ای هم بر امور مالی سنتی و هم بر صنعت ارزهای دیجیتال دارد. همانطور که کوین تلگراف ماه گذشته گزارش داد، تعدادی از کنفرانس های مربوط به ارزهای دیجیتال در سراسر آسیا در واکنش به گسترش منطقه ای این ویروس به تأخیر می افتند. علاوه بر این ، یکی از مزارع استخراج ارزهای دیجیتال چین به دلیل همه گیر شدن این بیماری مجبور شد تا فعالیت خود را متوقف کند.

در این هفته، صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین بیس و شرکت بلاک چین مسری به کارمندان خود توصیه کردند که کار خود را از خانه انجام دهند. همچنین کوین بیس، طرحی را برای واکنش به شیوع ویروس کرونا منتشر کرده است.

گفتنی است که در پایان ماه فوریه و با گسترش این بیماری، طلا بیشترین میزان ضرر خود را از سال ۲۰۱۴ تا کنون مشاهده کرده است.

نعیم اسلم (Naeem Aslam)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال و ایان بالینا (Ian Balina)، مدیرعامل شرکت Tokenmetrics اخیراً با کوین تلگراف در مورد تأثیر کلی ویروس کرونا بر صنعت ارزهای دیجیتال به بحث و گفتگو پرداخته اند.

نوشته های مرتبط

۵ دیدگاه

حسین اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ at ۲۲:۳۶

میشه لطفا خبرهای کوتاه توی کانالتون بزارید خیلی کانال ها هست که خبرهای مهم رو کوتاه میزارن خیلی هم مفیده البته سلیقه ای است مرسی که ترتیب اثر
می دید

پاسخ
arzjoo اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ at ۱۰:۲۸

با سلام خبرهای کوتاه روزانه در کانال قرار داده میشه می تونید مطالعه بفرمایید.

پاسخ
رزا عابدی اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ at ۲۲:۳۴

وقتی میگن هفته بلاکچین واقعا یک هفته رویداد می زارن؟ تو ایران هم داریم ؟ اگه داریم یه اطلاعاتی میدید لطفا ؟

پاسخ
arzjoo اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ at ۱۰:۳۰

بله به صورت مستمر در مورد بلاکچین و فناوری آن جلسات و همایش هایی برگزار می شه در ایران هم به صورت مختصر برگزار می شه

پاسخ
محمد عبدلی اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ at ۲۲:۳۳

فرانسه به تعویق انداخته ولی مثل اینکه انگلستان سر وقت این رویداد بلاکچین رو انجام داده تازه انگلستان بسیار هم آمار کرونا بالاست

پاسخ

ارسال دیدگاه