Image default
اخبار بلاکچین

استان هونان در چین، اولین منطقه رسمی بلاک چین را راه‌اندازی می‌کند!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که استان مرکزی هونان در چین راه اندازی منطقه بلاک چینی وانبائو (Wanbao) در شهر لودی را تصویب کرده است. براساس یک گزارش خبری محلی، این منطقه، نخستین منطقه بلاک چینی در استان هونان می باشد.

براساس گزارش ارزیابی توسعه منطقه بلاک چین کشور چین در سال ۲۰۱۹، لودی در بین مناطق بلاک چین داخلی در رده ۱۷ ام قرار دارد. منطقه بلاک چین لودی در حال حاضر تعدادی از شرکت های پیشرو در این صنعت از جمله Shareslink ، Hyperchain ، Incite Data و Shenzhen Defang Technology را به خود جلب کرده است.

براساس این گزارش، در مجموع ۷۸۸ بنگاه بلاک چینی تأسیس شده در هونان مستقر شده اند و در جایگاه بنگاه های برتر این کشور قرار دارند.

گفتنی است که این استان از قبل تصمیم به ایجاد سه منطقه اصلی بلاک چین داشته است که عبارتند از: پارک های صنعتی بلاک چینی در منطقه جدید وانبائو در شهر لودی و سایر مناطق ویژه در منطقه جینگ کای و منطقه گائوکسینگ در شهر چانگشا.

دولت چین سرمایه گذاری زیادی را در بخش بلاک چین انجام می دهد

همانطور که گوین تلگراف گزارش داده است، منطقه بلاک چینی آزمایشی هاینان مبلغی به اندازه ۱ میلیارد یوان (۱۴۲ میلیون دلار) از دولت دریافت کرد.

همچنان که بلاک چین به رشد خود در چین ادامه می دهد، پیش بینی ها حاکی از آن است که سرمایه گذاری بلند مدت در صنعت بلاک چین تا سال ۲۰۲۳ حدود دو میلیارد دلار خواهد بود.

نوشته های مرتبط

۲ دیدگاه

احد ابراهیمی اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ at ۲۱:۱۴

اینا تکلیفشون مشخص نیست عین هندی ها هستن امروز یه چیز میگن فردا بن می کنند

پاسخ
شعیب فرهمند اسفند ۱۸, ۱۳۹۸ at ۲۱:۱۲

این چینی ها همون مرکز کرونا رو راه اندازی کردن بسته دیگه تو رو خدا بی خیال بلاکچین بشید

پاسخ

ارسال دیدگاه