Image default
اخبار

همکاری ریپل با بانک اماراتی برای پرداخت‌های برون‌مرزی!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که ریپل که یک استارتاپ پرداخت های برون مرزی است، در جدیدترین اطلاعیه همکاری خود اعلام کرده است که بانک ملی Fujairah PJSC (NBF) سازمان جدیدی است که ریپل نت را به کار خواهد گرفت.

روزی دیگر و یک همکاری دیگر برای ریپل

بانک ملی NBF به تازگی همکاری خود را با ریپل اعلام کرده است و برنامه های آنها برای استفاده از ریپل نت برای پرداخت حواله های برون مرزی برای مشتریان هندی می باشد. این بانک با بانک هندی Indus Ind Bank همکاری خواهد کرد.

این همکاری به مشتریان NBF اجازه می دهد تا از سیستم پرداخت برون مرزی ریپل به عنوان روشی ارزان و شفاف برای ارسال پرداخت حواله به هند استفاده کنند. این کار همچنین باعث تسهیل در پرداخت ها شده و همچنین آنها را سریعتر و قابل ردیابی می کند و تجربه ای بهتر را به کاربران ارائه می دهد.

NBF، یک بانک مطابق با قانون شرعی است که گزینه های بانکداری تجاری و خرده فروشی را به مشتریان ارائه می دهد. این بانک ۱۸ شعبه در امارات متحده عربی دارد. NBF یک پایگاه کاربران بزرگ هندی دارد.

وینس کوک (Vince Cook)، مدیرعامل NBF از تجربه جالب ارائه شده توسط نفوذ فناوری های دیجیتالی و بلاک چین صحبت کرد. ریپل نت یک گزینه کارآمدتر برای مشتریان این شرکت، به منظور مدیریت امور مالی شان ایجاد می کند. وی در این باره عنوان کرد:

دیجیتالی شدن، عامل مهمی برای تغییر است و به عنوان یک بانک مشتری محور، ما از اهمیت اعمال فناوری بلاک چین برای ارائه تجربیات یکپارچه و جالب به مشتریان خود آگاهی داریم. ریپل نت به ما این امکان را می دهد تا تجربه پرداخت پیشرفته ای را فراهم آوریم که به مشتریان ما امکان می دهد تا امور مالی خود را به روشی کارآمدتر مدیریت کنند. ما همواره به عنوان بخشی از انجام تعهدات خود به عنوان بهترین شریک مالی برای کسب و کارها و نیازهای شخصی مشتریان خود به دنبال بهترین ها خواهیم بود.

آیا اطلاعیه های مشارکت و همکاری در سال ۲۰۲۰ بایکدیگر مرتبط هستند؟

ریپل، از زمان جنون ICO ها در سال ۲۰۱۷، یک همکاری دیگر را اعلام کرده است. این باعث می شود بسیاری از سرمایه گذاران در مورد اینکه این همکاری های جدید چه تأثیر مثبتی بر ریپل دارد، پرسش به عمل آورند.

اعلام این همکاری ها، محرک بزرگی برای نوسانات غیر منطقی توکن ریپل در طول بازار گاوی سال ۲۰۱۷ بود که به سفته بازی ICO دامن زد. با این حال، اخیراً مشخص شده است که مشارکت بسیار مورد تحسین ریپل در مانی گرام عمدتا بیهوده بوده است.

ریپل چندی پیش همکاری خود را با منی گرام اعلام کرد و این در حالی است که ریپل و مانی گرام قصد داشتند از بلاک چین برای ایجاد انقلابی در پرداخت های برون مرزی استفاده کنند. سرمایه گذاران XRP منتظرند تا مانی گرام، میزان تقاضا برای توکن های XRP را بالا ببرد.

حقیقت این است که مانی گرام در حال هدر دادن پول است و حتی اگر ریپل برای استفاده از فناوری ریپل ، ۱۱ میلیون دلار به مانی گرام پرداخت کرده باشد، باز هم مانی گرام یک خسارت سه ماهه ۹ میلیون دلاری را به ثبت رسانده است.

این خبر دقیقاً زمانی اعلام شده است که برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل علناً اعتراف کرد که ریپل بدون عرضه توکن های XRP به سرمایه گذاران خرد، برای سهامداران سودآور نخواهد بود.

گفتنی است که سرمایه گذاران XRP با ابراز نارضایتی از ادامه عرضه XRP توسط ریپل، تهدید کرده اند که نسبت به ایجاد هاردفورک در شبکه اقدام خواهند کرد و حتی علیه این شرکت یک پرونده قضایی تشکیل داده اند.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه