Image default
اخبار

تاخیر در برگزاری کنفرانس‌های ارزهای دیجیتال به دلیل شیوع ویروس کرونا !

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که با وجود تشدید سریع شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹) در سرتاسر جهان، دو کنفرانس بزرگ ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تاکنون تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته اند.

همایش “بیت کوین ۲۰۲۰” که در ابتدا برای ۲۷ و ۲۸ مارس در سانفرانسیسکو برنامه ریزی شده بود، به سه ماهه اول نیمه دوم سال ۲۰۲۰ منتقل شده است. اتاق تجارت دیجیتال نیز کنفرانس “DC Blockchain Summit 2020” را که برای هفته آینده برنامه ریزی شده بود، به تعویق انداخت. طبق اطلاعیه های منتشر شده، تاریخ های بعدی برگزاری این رویدادها هنوز اعلام نشده است.

همایش “بیت کوین ۲۰۲۰” به همه شرکت کنندگان اطمینان داده است که بلیط های این کنفرانس به طور خودکار برای تاریخ بعدی برگزاری این کنفرانس معتبر خواهد بود. آنها همچنین از کلیه شرکت کنندگان ثبت نام شده خواسته اند تا قبل از اینکه برای بازپرداخت وجوه خود درخواست دهند، برای اعلام جزئیات بیشتر صبر کنند.

هر دو کنفرانس از رویدادهای مهم صنعت ارزهای دیجیتال به شمار می روند

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بیت کوین در ماه مه، هدف کنفرانس “بیت کوین “۲۰۲۰ این بود که بهترین سخنرانان و طرفداران جامعه بیت کوین در یک مکان دور هم جمع شوند. برگزارکنندگان این همایش امیدوار بودند تا از طریق برگزاری این کنفرانس مراحل آینده فناوری بلاک چین را بیاموزند و در مورد آنها بحث کنند و مشخص کنند آیا مسیر کنونی این فناوری اجازه خواهد داد که این فناوری به پتانسیل کامل خود برسد.

اجلاس DC Blockchain نیز هم از مقامات دولتی و هم از تأثیرگذاران صنعت بلاک چین به عنوان سخنرانان اصلی دعوت می کند. این رویداد توسط اتاق تجارت دیجیتال برگزار می شود، اتاق تجارت دیجیتال، سازمانی است که پذیرش و استفاده از دارایی های دیجیتال و فناوری های مبتنی بر بلاک چین را ترویج می کند.

ایالات متحده تنها جایی نیست که تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است

همانطور که کوین تلگراف در اوایل این هفته گزارش داده است، کنفرانس بلاک چین پاریس نیز که در ابتدا برای پایان ماه مارس برنامه ریزی شده بود، قرار است که در پایان سال جاری برگزار شود. همچنین، گفتنی است که تعدادی دیگر از کنفرانس مربوط به ارزهای دیجیتال در سراسر آسیا نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاده است.

نوشته های مرتبط

ارسال دیدگاه